Wenger hosszabbított
2017-06-01 12:00 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk

Az Arsenal Football Club és Arséne Wenger kétéves szerződéshosszabbításban egyeztek meg.

A hír bejelentésekor a többségi tulajdonos, Stan Kroenke ezt mondta:

"Az a célunk, hogy megnyerjük a Premier League-et és az európai nagy kupákat. Ezt várják a szurkolók, a játékosok, a stáb, a menedzser és a klub vezetése is, és addig nem nyugszunk, amíg ezt el nem érjük. Arséne a legjobb menedzser, aki ebben tud nekünk segíteni. Fantasztikus eredményei vannak, és mindenki támogatja őt."

Arséne és a vezérigazgató, Ivan Gazidis megvizsgálta a pályán és azon kívül folyó ténykedést, hogy meghatározzák a klucspozíciókat, amiben fejlődni kell.

Arséne, aki rekordot jelentő hetedik alkalommal emelhette magasba az FA-kupát, ezt mondta:

"Imádom ezt a klubot, és optimistán és izgatottan várom a jövőt. Megnézzük, mit csinálunk jól, és hol tudunk még fejlődni. Jó játékosok alkotják a csapatot, és néhány erősítéssel még sikeresebbek lehetünk. Elkötelezettek vagyunk, hogy megnyerjük a bajnokságot, és ez lesz a középpontban nyáron és a következő szezon során."

"Hálás vagyok a vezetőség támogatásáért, és Stan is mindent megtesz, hogy még több trófeát nyerjünk. Ezt akarja mindenki, és tudom, hogy a szurkolók is ezt szeretnék világszerte."

Ráadásul tavaly nyáron rekordot jelentő 110 millió fontot fektettek be játékosokba, majdnem 40 milliót eszközökbe a London Colney-ra és a Hale End-i akadémiára az utóbbi két évben.

Ivan ezt mondta:

"Nincs önelégültség jelen a klubnál. Az a célunk, hogy kupákat nyerjünk hazai porondon és Európában is. Minden ennek érdekében van megtervezve, és idén nyáron keményen fogunk dolgozni a pályán és azon kívül is, hogy javuljunk a következő szezonra. Az utóbbi években a klub elismertsége minden szempontból nőtt, és megvannak a lehetőségeink, hogy sikeresek legyünk, és elérjük azokat a célokat, amiket a szurkolók és mi felállítottunk magunknak."

2017-06-07 22:01
lényegen amugy nem változat

2017-06-07 21:59
bocsi tényleg , elírtam :D

2017-06-07 21:58
Arrol meg nem is beszélve eladjuk kelle vennünk valakit helyette de inkább 2 mert Oxi meg elég sérülékeny Bellerinnel szenben és akkor ott vagyunk hogy profit sincs Bellerin sincs és imádkozhatunk , hogy az öreg kukázzon megint valakit aki hamar be tud épülni ami persze idő megint .

2017-06-07 21:47
De ki mondta ,hogy menni akar ??? Ugy kezelitek mintha ti tudnátok ,hogy ő lépni akar . Megkérdezte a riporter hogy jól esik e neki hogy a Barca érdeklödik ,mondta igen mivel ott nevelkedett , de neki szerzödésae van nem tudja mi lesz a jövöben de ő jelenleg jól érzi magát nálunk . Utána szintén kérdezik tőle nem hiányzik e neki a Bl , mondta hogy , de és hogy javitani fogunk rajta . Erre kihozták belöle hogy ő most menni akar . Amugy a 3 védös rendszerbe az egészséges Bellerin jobban illeszkedik mint Oxi régen az öreggel csomagba küldétek volna az öreg után most meg hirtelen kiszoritja még Bellerint is . Amugy szerintem igen tartsuk itt mert nem a pénz fontos nekünk hanem a kupa , A meccseket a csatárok nyerik ,de a bajnokságot a védelem , nálunk meg ez luxus egy Bellerint elengedni , föleg ugy ,hogy még cserélye se sincs . Ő az egyszáll bal védönk , be van épitve már a PL is fekszik neki mikor arra készülünk ,hogy bajnokságot nyerünk Bl helyezését szeretnénk akkor nem adom el az eggyik legjobb játékosomat akinek maugy 6 évig biztositva van a sorsa . Itt nem Bellerin diktál hanem a vezetőség . CSak rajtuk fog mulni . Foylamat azt mondták bár nem lettünk bajnokok és be volt huzva a fék de a klub gazdaságilag erős akkor nehogy már extra 30 millio euro ért bontsuk meg már megint a magot . Rohadjanak meg akkor kinevelünk valakit utána meg adjuk el mi vagyunk mi Ajax ??? Bár mondom ez csak megint hangulat keltés alaba ott büzlik már a dolog ,hogy egy játékos fél évesnél hosszabb lejáratu szerzödéssel a klubja enegdélye nélkül még tárgyalhatni se tárgyalhat , nem hogy megálapodjon valamilyen klubbal . Semmi forrsáuk nincs ezeknek a lapoknak csak erre az interjura hitvatkoznak amit kiforgatnak . Részeket kiemelnek a szövegkörnyezetböl .

2017-06-07 20:44
Kösz Jim...háát de nincs igazam?:D

2017-06-07 20:30
Ha marad a 3 védő ahhoz nem elég jó....és basszuk össze a kezünket septibe (már bocsánat) hogy marad még egy darabig. Mindkét szélre romboló erőgép kell aki védekezik támad ütközik. Sead ilyen lesz bal oldalt...Én Ox-ot jobban bírnám jobbra. Szóval eret nem vágok ha a világ legnagyobb tehetsége elmegy (volt már ilyen) mert a muter nem tud Londonban rá mosni:D Ha adjuk adjuk soké ha nem adjuk nem adjuk. Csak jól járhatunk ha nem vagyunk balfaszok.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (156 felhasználó már megtette)