Wenger hosszabbított
2017-06-01 12:00 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk

Az Arsenal Football Club és Arséne Wenger kétéves szerződéshosszabbításban egyeztek meg.

A hír bejelentésekor a többségi tulajdonos, Stan Kroenke ezt mondta:

"Az a célunk, hogy megnyerjük a Premier League-et és az európai nagy kupákat. Ezt várják a szurkolók, a játékosok, a stáb, a menedzser és a klub vezetése is, és addig nem nyugszunk, amíg ezt el nem érjük. Arséne a legjobb menedzser, aki ebben tud nekünk segíteni. Fantasztikus eredményei vannak, és mindenki támogatja őt."

Arséne és a vezérigazgató, Ivan Gazidis megvizsgálta a pályán és azon kívül folyó ténykedést, hogy meghatározzák a klucspozíciókat, amiben fejlődni kell.

Arséne, aki rekordot jelentő hetedik alkalommal emelhette magasba az FA-kupát, ezt mondta:

"Imádom ezt a klubot, és optimistán és izgatottan várom a jövőt. Megnézzük, mit csinálunk jól, és hol tudunk még fejlődni. Jó játékosok alkotják a csapatot, és néhány erősítéssel még sikeresebbek lehetünk. Elkötelezettek vagyunk, hogy megnyerjük a bajnokságot, és ez lesz a középpontban nyáron és a következő szezon során."

"Hálás vagyok a vezetőség támogatásáért, és Stan is mindent megtesz, hogy még több trófeát nyerjünk. Ezt akarja mindenki, és tudom, hogy a szurkolók is ezt szeretnék világszerte."

Ráadásul tavaly nyáron rekordot jelentő 110 millió fontot fektettek be játékosokba, majdnem 40 milliót eszközökbe a London Colney-ra és a Hale End-i akadémiára az utóbbi két évben.

Ivan ezt mondta:

"Nincs önelégültség jelen a klubnál. Az a célunk, hogy kupákat nyerjünk hazai porondon és Európában is. Minden ennek érdekében van megtervezve, és idén nyáron keményen fogunk dolgozni a pályán és azon kívül is, hogy javuljunk a következő szezonra. Az utóbbi években a klub elismertsége minden szempontból nőtt, és megvannak a lehetőségeink, hogy sikeresek legyünk, és elérjük azokat a célokat, amiket a szurkolók és mi felállítottunk magunknak."

Gunn3rheart véleménye:
2017-06-08 12:54
Én hosszú távon gondolkodom. Bellerin csak 22, még bő 10 évig lefedheti ezt a posztot.Az meg egy dolog hogy most az új rendszerben nélküle is meg vannak az emberieink, de ki tudja meddig lesz ez így. Szerintem jövőre már új edzőnk lesz, teljesen más elképzelésekkel. Szóval a mostani helyzettől függetlenül, kell egy jó rb a keretbe.

2017-06-08 12:21
Szerintem bassetet az zavarta meg (már ha lehet ilyet írnom) hogy Gabriel tényleg jól játszott de a 3 védős rendszerben a jobb szélen...ergo ott volt még mellette vki. Szélső védőként amikor 4 védővel toltuk hááát nem volt vmi pöpec. 3 védős jobb felén viszont jól takarított. De Ő nem Bello alternatívája henem vmelyik KH-jé. Musta tolja azon az oldalon asszem vagy Holding? Fene se tudja már. De KH az van Gabi, Musta, Kosi, Chambers, Holding, Monreal, Merte. Ez elég szerinem. Még úgy is ha Holding kölcsönbe menne idén. Persze Gabriella gyógyuljon meg és Kosi se sokat legyen sérült. Bár most annyi meccs lehet nem lesz, attól függ a EL kapcsán lesz e B csapat. Ha marad Bello akkor Ox-al jobb oldalt oké. Bal odalt meg a bosnyák Hulk meg a fiatal angol akit télen akasztottunk. (Gibbset eladni!!!!). Ha igaz a pletyó hogy Se Wojo Se Ospina nem marad...akkor bassetel egyet értve Hart-ban látnék fantáziat Cech mellett (benne is max 2 év lehet még). Vagy figyeltük a Sunderland kapusát is asszem. Martinezt 2. számúnak még nem merném betolni. Bár ügyes gamer. Ennyit a védelemről. ui. Jenki Debu go home!

Gunn3rheart véleménye:
2017-06-08 10:41
Bellerin a csapat egyik legnagyobb értéke. Ashley Cole óta nem volt ilyen képességű jobbhátvédünk. Ráadásul piszok fiatal és még bőven fejlődhet. Sanchez mellet az Ő megtartása kellene hogy legyen a legfontosabb. Gabriel mint alternatíva? :-D :-D

toloszek véleménye:
2017-06-08 09:42
60 milla font sterlingért egyébként én is elengedném Bellt, vannak opcióink jobb oldalon (is). HenryJuniorra köll a pénz, nagyon állat az a kölyök.

toloszek véleménye:
2017-06-08 09:38
Ne legyünk naivak. Ha madre de bellerin Barcelonába tette át a székhelyét, akkor a kisfiából bizony három nanoszekundum alatt előtör a honvágy. (Hisz, mint tudjuk, a londoni mosodák megfizethetetlenek.)

2017-06-07 22:11
Aurier csak fikció , elméletileg lehetne mondani még pár nevet elhozni és hogy beválna e az más kérdés . Nem mellesleg mennyiért adnák és mennyit kérne a játkos . Lehet ágyus a srác de nem biztos , hogy pont most akarja ott hagyni a PSG-t mikor megy a szekér . A valamire való védök mind nagy csapatoknál vannak és mélyen a zsebünkbe kellene nyulni ha szeretnénk öket . Ami meg nem ránk jellemző . Az meg hogy hibázott az lehet de akkor hibázott nagyott mikor elöször nyilatkozott hülységet ,mostani teljesen korrekt interju . Gyorsan hozzá teszem azt is elmondta most is , hogy ő senkivel nem tárgyalt .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (156 felhasználó már megtette)