Válogatott körkép
2021-03-28 16:52 | Írta: Zimi | Kategória: Mérkőzések
Cedric Soares 90 percet játszott a válogatottban, és egy gólpasszt is adott, a portugálok szerbek elleni 2-2-es mérkőzésén, Belgrádban. Ez volt Portugália második VB selejtező mérkőzése, Cedric pedig most lépett először pályára a 2018-as Skócia elleni mérkőzésük óta.

Diego Jota révén Portugália szerezte meg a vezetést Bernado Silva gólpasszából, majd második gólnál is ő volt eredményes Cedric passzából, így tovább növelve a vezetést az első félidőben. A második játékrészben azonban Szerbiának sikerült kiegyenlítenie Maksimovic és Kostic révén, a találkozó döntetlennel zárult.

Nicolas Pepe is végigjátszotta a találkozót, ahol Elefántcsontpart 3-0-ás győzelmet aratott Niger ellen az Afrika Nemzetek Kupája selejtezőjében. Az első félidőben Serge Aurier és Max Gradel talált be, majd a másodikban Wilfried Kanon volt eredményes.

Martin Odegaard szinten 90 percet kapott a válogatottban, viszont Norvégia 3-0-ra kikapott Törökországtól a Malagában megrendezett VB selejtezőn. Ozan Tufan, majd a Leicester City játékosa, Caglar Soyuncu is eredményes volt az első félidőben. A második játékrészben pedig Tufan talált be újból a Norvégok kapujába.

2021-05-21 08:56
Mert Song milyen labdákat adott RvP-nek? Uccsó szezonjában a kameruni a világ legjobb mélységi irányítóit idézte.

Profil
Üzenet
Incula véleménye:
2021-05-21 00:07
cimbi1214 Nemcsak irracionális elképzeléseid vannak, vak is vagy: tegnap Partey volt a legjobb mezőnyjátékos az Arsenalban. Partey sokkal jobb mint Song valaha volt. Song sosem volt klasszis, egy kemény védekező középpályás volt, szervezni nem nagyon tudott. Ha mondjuk Diabyt mondod, akkor elismerem, hogy Partey-nál nagyobb potenciál volt benne, tökéletes technikája volt, magassága ellenére nagyszerűen cselezett, kreatív volt, hatalmas passzokat adott Van Persienek, csak hát annyit értünk vele nmint Wilshere-rel. Jack egyébként 29 éves, ha ő az Arsenal szint vissza kell hozni. Ramsey 30 évesen ugyanazt csinálja Juventusban, mint Özil az utolsó két évben nálunk. Cazorla Rosicky, ők valóban szuperek voltak, csak mindkettő az utolsó két évében sérült. Ha Arsenal szintű, Parteynál hasznoasabb középpályást akarsz mondani, akkor Fabregas-t javaslom.

Profil
Üzenet
2021-05-20 23:53
cimbi1214: "... ennyi erövel willock is vissza jöhetne. Ne a mostani szaroknál legyenek jobbak hanem arsenal szintü emberek kellenek. " Ember! Willock PL csúcsot állítot fel, 21évesen ő a legfiatalabb játékos, aki 6 egymás utáni PL meccsen gólt ért el! Ilyenek vannak utána a listán: Lukaku, Henry, Shearer, Kane (rádásul ezek mind csatárok). Az Arsenal mint csapat nem tudott a 2020-21-es PL bajnokságban 6 olyan egymás utáni mérközést felmutatni, amelyek mindegyikén gólt ért el! Ki nálad az Arsenal stzintű? akit majd 40-50-60 millió fontért megveszünk, azt lehet egy év múlva szídni, hogy befürödtünk vele?

Profil
Üzenet
cimbi1214 véleménye:
2021-05-20 23:12
Hát ha elnenyhez vagy ceballoshoz hasonlitjuk akkor tényleg nem rossz, de ha mondjuk egy song , cazorla, ramsey, wilsherehez akkor sehol nincs támadás épitésbe és védekezésbe is messze van pár embertöl. Jah és ezek az emberek közel se voltak az 50millios árhoz.

Profil
Üzenet
Makaveli1971 véleménye:
2021-05-20 15:21
Partey kilog a csapatbol.. Ez igaz.. Csak a feje log ki :] felfele :D o hoz stabilitast a kozeppalyara.. Jo igazolas volt. Majd jovore meglatjatok

Profil
Üzenet
toloszek véleménye:
2021-05-20 13:21
Maka 2021-05-19 22:24@ +1. Osztom, adom. Pacsi. (Csak annyit teszek hozzá, hogy a szünetben a baszk azt kérte a fiúktól, hogy tartsák meg az eredményt, de az egy pont is jó. Ennek megfelelően pl. Pepe a második félidőben csak hátrafele passzolt, és semmit nem akciózott. Aztán látván Martinelli ügybuzgóságát a hosszabbításban, azt mondta, hogy akkor nekem is lehet. ELLENE MENTEK ARTETÁNAK -- így nyertünk.) Fogalmatlan megjegyzések Thomassal kapcsolatban! Tegnap is a legjobb emberünk volt, az egyetlen focistánk (Leno mellett), akinek van fogalma erről a játékról. Szűrő és építő egy személyben. Mert a többiek nem fogják fel, hogy mit kell az adott szituban lépni. Ezért vannak a "rossz" passzok. ESR és Saka is béna volt tegnap. Az egyiptomi meg, az Arteta-kedvenc, csak futkosott ide-oda, mint pók a falon. Más kérdés, hogy a a Palacénak a 2. félidőre csak 9 játékossal szabadott volna kijönnie. De egy englishman bíró méltányos és hagyománytisztelő: szépen kellett (volna) búcsúztatni Roy Hodgsont. S egy kis troll-etetés: a "jól cserélt" - "rosszul cserélt" megközelítés Fin egy hatalmas faszság. Jól cserélt? -- miért nem tette be kazdőbe, talán kétszer annyit rúgott volna.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (820 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan