Válogatott körkép
2021-03-28 16:52 | Írta: Zimi | Kategória: Mérkőzések
Cedric Soares 90 percet játszott a válogatottban, és egy gólpasszt is adott, a portugálok szerbek elleni 2-2-es mérkőzésén, Belgrádban. Ez volt Portugália második VB selejtező mérkőzése, Cedric pedig most lépett először pályára a 2018-as Skócia elleni mérkőzésük óta.

Diego Jota révén Portugália szerezte meg a vezetést Bernado Silva gólpasszából, majd második gólnál is ő volt eredményes Cedric passzából, így tovább növelve a vezetést az első félidőben. A második játékrészben azonban Szerbiának sikerült kiegyenlítenie Maksimovic és Kostic révén, a találkozó döntetlennel zárult.

Nicolas Pepe is végigjátszotta a találkozót, ahol Elefántcsontpart 3-0-ás győzelmet aratott Niger ellen az Afrika Nemzetek Kupája selejtezőjében. Az első félidőben Serge Aurier és Max Gradel talált be, majd a másodikban Wilfried Kanon volt eredményes.

Martin Odegaard szinten 90 percet kapott a válogatottban, viszont Norvégia 3-0-ra kikapott Törökországtól a Malagában megrendezett VB selejtezőn. Ozan Tufan, majd a Leicester City játékosa, Caglar Soyuncu is eredményes volt az első félidőben. A második játékrészben pedig Tufan talált be újból a Norvégok kapujába.

2021-05-21 14:12
Song a 2011-12-es szezonban 11 gólpasszt jegyzett 6-os poszton. Ráadásul nyugodtan kereshetsz róla videót, ezek zöme hollywoodi passz volt, nem az, hogy oldalra passzolt egyet, a csapattársa meg bevágta 30 méterről. Nagyban hozzájárult abban a szezonban ahhoz, hogy a lerabolt kerettel is bejussunk a legjobb 4 közé. Thomas bizonyított az Atletiben, hogy egy nagyon jó középpályás, de az Arsenalos formája még messze jár Song itteni szintjétől. Bárcsak most is lenne egy középpályásunk, aki olyan indításokkal tömi a támadókat, mint a kameruni. Parteynak egyelőre fellángolásai voltak.

Profil
Üzenet
Fringe véleménye:
2021-05-21 11:42
Incula óriásit csal az emlékezeted, Song igen is világklasszis teljesítményekkel rukkolt elő, amikor csúcsformában volt. Diaby is jó volt nem vitatom. Vissza sírjuk a mai napig azt a középpályát, pláne Fabregas, Wilshere félét.

Profil
Üzenet
Incula véleménye:
2021-05-21 10:46
fifa, Kevered Songot Diabyval. Song Denilson szintű 10-20 méteres passzokat volt képes adni. Diabynak viszont felejthetetlen (kb olyan mint amit Fabregas adott adebayornak a Villareal ellen a hanyattvetődős góljánál) az Everton elleni 91. perces 60 méteres passza, amit Persie kapásból zúdított a kapuba. Song szürke eminenciás volt, bizonyítja átlagos képességeit, hogy az Arsenaltól való dicstelen távozása után semmilyen karriere nem volt.

Profil
Üzenet
cimbi1214 véleménye:
2021-05-21 10:11
Jah és ezek az emberek 20-24éves korukba nyujtottak ilyen szintet, partey nem gondolom hogy 28évesen sokat fog javulni, de legyen igy. Én csak azért vagyok csalodott mert kész játékost vettünk , nem kevés pénzért, kicsit többet vártam. Az elözö nevek meg kb ingyen voltak.

Profil
Üzenet
2021-05-21 10:04
Incula, pont ezért irtam willockot, hogy most egész jo és inkább ö mint niles. Jah és azért nem Fabregast irtam mert nem a legjobbhoz akartam parteyt hasonlitani, diabyt is imádtam de nem akartam öt mondani mert éveket volt sérült és nem mindegy hogy 30 vagy 3 meccsen hasonlitom.Az egy dolog hogy ramsey vagy whilshere milyen szinten van én az arsenalos korszakot nézem, parteynal is. Song meg ennyi idösen böven volt partey szint, egyik évébe a pl legjobbja is volt talán. AZ UTOLSO pár évébe igen csak szép golpaszokat adott. PARTEY sehol sincs , még védekezni csak-csak de a felpasszai fele elenfélhez megy. Kicsit figyelj jobban , utána kritizálj.

Profil
Üzenet
2021-05-21 09:30
Vicc, hogy Party jobb mint Song :D Bár jobb lenne, de akkor BL győzelemért mennénk. Én persze még nem írom le Thomast, ez csak az első idénye, de egyáltalán nem olyan katasztrófa amit eddig mutatott. De nekünk az AMN,Azeez,Cirjan féle vonalat kéne erőltetni azon a poszton.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (820 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan