Nem tervezünk újabb igazolást - Emery
2018-07-12 17:22 | Írta: GoldHand | Kategória: Interjúk

A csapat idén kinevezett spanyol edzője, Unai Emery először edzést vezényelt a jelenleg edzésben lévő játékosoknak, majd hivatalos sajtótájékoztató tartott, amelyből idézünk. A média képviselői az átigazolásokra voltak kíváncsiak, illetve, hogy vérható-e még újabb játékos, és hogy van e valóságalapja az N’Zonzi pletykáknak.

Arról, hogy várható-e újabb játékos igazolása az átigazolási ablak lezárta előtt?

„Álltalában a nagyobb klubok karrierem során soha nem zárják ki, hogy legyen egy újabb igazolás. Jelenleg rendben vagyunk átigazolások terén, de ha találunk egy olyan játékost, aki hasznára lehet a klubnak, illetve beleillik a csapat játékába, akkor bármi megtörténhet. A klub nagyszerű munkát végzett az átigazolási szezonban, így elégedett vagyok.”

„Leigazoltuk azokat a játékosokat, akikre szükségünk volt. Ha lesz egy nagy lehetőség számunkra, és jó játékosról van szó, akkor cselekedni fogunk. Álltalában a fiatal játékosokban is gondolkodunk, akik bekerülhetnek az első csapatba, vagy kölcsönbe kerületnek más csapatokhoz, emellett vizsgáljuk azokat a játékosokat is, akik tavaly a csapatnál voltak, hogy szükségünk lesz rájuk, és így lesz teljes a csapat. Nem nagyon tervezünk újabb igazolást, csak akkor, ha tényleg nagy lehetőség a csapat számára.”

És végül, hogy igazak-e azok a pletykák, miszerint N’Zonzi érkezhet.

„Ismerem őt, de nem tervezük szerződtetni.”

Makaveli1971 véleménye:
2018-07-13 11:48
Sose lattam meg a jatekosainkat a földön fetrengve levegőért kapkodni.. Nem hiszem h csak pr fogas.. En kamazom az oreget, de langyi edzeseket tolt az tuti.. Meglatszott a teljesitmenyen is.. Most biztos tobb hangsuly lesz fektetve a kondira es a taktikai elemekere. Az akademian pedig lenne mit fejleszteni mert eleg gyer a felhozatal. Milyen jo lenne ha most feltudnank hozni egy szelsot? Nem kene aggodni, h ki fog a szélén futkoraszni. Campbelltt megbmindig vissza hoznam.. Ja es az elozo edzesen lattam Perezt.. Nagyon jo kedve volt.. Unai szamol vele. Padra tökéletes ;)

SSaint véleménye:
2018-07-13 09:18
Nah Conte repült a Chelseaből.. az uj edző: Maurizio Sarri /Napoli/

toloszek véleménye:
2018-07-13 07:45
Fringe! Te a szekeret fogod a lovak elé. Te ott vagy eltévedve, hogy mi nem Wenger felől közelítjük meg az Arsenalt, hanem az Arsenal felől Wengert. Azért kiabáltunk out-ot, mert az Arsenalnak már nem volt haszna Wengerből.

arsenal1220 véleménye:
2018-07-13 06:25
Szerintem az a jatekos akirol Emery beszel Dembele lehet,vagy egy hasonlo szuper tehetség.Bar igy,hogy Griezmann maradt az Atleticoban sajnos nincs sok esely,hogy kolcson adnak nekünk.

2018-07-12 22:46
szasza86 nem igazán értem mit akarsz ezzel a,fiatalokkal minek jössz nekem ezzel , valamit nagyon félre értettél . Azért emeltem ki mert beépiteni a csapatba utána közvetlen azt mondani vagy kölcsön adi kb annyit jelent nesze semmi fogd meg jól mondott is valamit meg nem is . A,másik láttam a videókat kiváló piár . Elmondom én nem csak most láttam hasonló piár videót edzésről .Annyit mondok kukkancsál rá korábbi felvételekre is , és ha látsz eltérést vagy síró játékosokat szoljál . :) Ez a Wenger FC dologgal meg mit akartál ? Ezt se értem . Te be akarsz csapni engem :P :D

2018-07-12 22:06
basett mit nem értesz? Olvass má el wengeres interjút aztán rohant ki.....nem áll ez jól neked ember. Nem kell két bitesnek lenni. De tőlem lehetsz az. Csak akkor nem kezdek kommunikációt. Segítek: ilyet keress wengeres interjúban: igazolunk ha lesz minőség a piacon. Rémlik ember? Phuuuu baszod. Roszko ne fossá Ramsey Unagi miatt marad. Ha még wenger lenne tiplizne. Nézzél Arsenal.com videót edzésrol.... Lásd a különbséget edző és edző kozott. Ez győzte meg Ramseyt is. Az meg hogy fiatalt is be akar építeni becsülendő. Nem tom mit kell összefosni tőle magad. Meg csocsizni.... Amikor ezt lested évekig ember. Tudod nem wenger fc. Az a múlt ne kavarjad ide. Nincs relevancia. Egyet értek Sipoczkyval elnézve a Mustafis edzés képeket....osszák rendesen. Belőle még lehet pénz....csak igyekezni kell!

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (22 felhasználó már megtette)