Kezdő: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Lucas, Can, Milner, Coutinho, Benteke, Firmino

Cserék: Sakho, Moreno,Origi, Ings, Ibe, Bogdan, Rossiter

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Profil
Üzenet
gylynyo véleménye:
2015-08-25 07:15
Giroud-n elég keményen védekeztek, egy szót sem szólhat a Pudli, ha kapunk róla 1-2 tizenegyest. Egyébként tényleg nem sok momentuma volt, de azért a második félidőben volt pár veszélyes megmozdulása. Amikor elmondjuk minden fasznak, nézzük meg mit csinált a soktízmilliós Benteke.. Nem sok olyan csatár van a ligában, aki Giroud-nál lényegesen jobb. Azért remélem sikerül egyet szerezni majd valahonnan. Azt nem mondanám, hogy az első félidőben lefociztak, bár tényleg több veszélyes helyzetük volt. Viszont amellett sem szabad elmenni, hogy ezeket kivédekeztük, és lőttünk egy szabályos gólt is. Persze nem lehet ezzel magyarázni a döntetlent, de kurva nehéz úgy versenyezni, ha a befutó után húsz méterrel odébb teszik a célvonalat...

Profil
Üzenet
cserarzi véleménye:
2015-08-25 06:45
Van egy gondom : Ninc sközéppályás cserénk már írtam tehát ha Cazorla vagy valamelyik kulcsember^^nem élete formájában játszik nincs ki pótolja ! nincs KK játékosunk pedig kellene ! , A másik a csatár kérdés , hogy alszik 50percet de kom aludt néha le is csukta szemeit pihent egy kicsit a csatárunk ....és utána éledezik majd akkor cserélik le fura volt... a csere így rossz húzás volt .... Wengeren is sok múlna nem tartom jó edzőnek !

Profil
Üzenet
TwoBeaglee véleménye:
nem tud AW kit igazolni csatár posztra, egyszerűen nincs annyi klasszis csatár a piacon, mint 8-10 éve. most van Messi (ösztöni) és Ronaldo (elemi) játékosok a világon, akik már lassan történelmileg is kiemelkednek az egyetemes labdarúgás mezőnyéből és utánuk hatalmas az űr. nincsenek most Henryk, Del Pierok, Sevcsenkok, Makayok, Elberek.... nincs a piacon igazi klasszis csatár! Benzemát írtátok itt sokan, de ő sem klasszis, alig lő gólt emberek.. gondolkozzatok már egy kicsit.... a spanyol bajnokságban 188 meccsen lőtt 88 gólt egy REAL MADRIDBAN, ahol 5 percenként helyzetben van!!!, ezt vágjátok mit jelent??? 0,46-os gólátlagot. GIROUD 100 meccsen lőtt a Premier Ligában 42 gólt, ez 0,42es átlag. ÉRTITEK?? nincs értelme még egy Giroudot venni!!

Profil
Üzenet
nttt véleménye:
2015-08-24 23:32
2-3 eve befejezo csatarra van szuksege a csapatnak. Allitolag van penz! Mi a jo Istenre varunk? Girouddal akarja lenyomni egesz evet? Igaz Van walcott es wellbeck de mindketten szelsők!!en mar ugy vagyok vele hogy vegyuk meg torghellet csak mar legyen megegy csatarunk előre. Giroudnak nincs kivel versenyeznie. Hihetetlen

Profil
Üzenet
mrkvcspl véleménye:
2015-08-24 23:30
Az X még így is ránk nézve hízelgő. Az első félidőben nagyon lefociztak, nagy mázlink volt. Cech és Gabriel voltak a legjobbak.

Profil
Üzenet
Arshaboy véleménye:
2015-08-24 23:25
igen csak az a baj hogy zsiru minden kibaszott meccsen balettozik, nem tudja levenni a labdát, vezetni a labdát szóval szerintem kurvára lehet szidni. nehogy már chambersre fogjuk a kihagyott ziccereket.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (139 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan