Kezdő: Mignolet, Clyne, Skrtel, Lovren, Gomez, Lucas, Can, Milner, Coutinho, Benteke, Firmino

Cserék: Sakho, Moreno,Origi, Ings, Ibe, Bogdan, Rossiter

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Profil
Üzenet
titi1982 véleménye:
2015-08-25 10:57
Még annyit,hogy nekünk van a legjobb támadó középpályánk és a legjobb vkp-nk,de ez a pool nagyon impotens.Örülhetnek,ha El hely meg lesz nekik idén is! :) Egy City szét cincált volna tegnap minket! :( És emiatt mondom,hogy kell az igazolás!!!!!! Mangala(City),Krychowiak(Sevilla),gólerős csatár(tök mindegy honnan)!Csak így van esélyünk bármire is!!! A hétenpedig kapjon mindenki Béres cseppet! GO GUNNERS!

Profil
Üzenet
2015-08-25 10:50
Tegnapi nap háromszor vetett szét az ideg: 1.Mikor megláttam a kezdő védőpárosunkat(miért nrm Debu kezdett Chambers helyett?) 2.Mikor a rohadt kancsal partjelző beintette lesnek a szabályos gólunkat(ha lenne videóbíró...) 3.Minden egyes pillanat amikor Giorud szerencsétlenkedett!Ebből pedig volt elég! :( Még mindíg azon az állásponton vagyok,hogy kell egy normális csatár(Giroud padra tökéletesen jó) aki olyan plusz pontokat tud hozni a csapatnak,mint CECH.Ő nagyot játszott tegnap,klasszis volt!Ezt várjuk tőle minden meccsen! ;) Akiket még kiemelnék:GABRIEL,szinte hiba nélkül egy ilyen rangadón(az a 16-on belüli szerelése!!! ) elismerésre méltó! RAMSEY kezd ismét formába lendülni és látszik rajta az akarat.Ez a gól sokat jelentett volna számára! ÖZIL nagyon él a páyán mostanában,nagy kedvvel játszik és csodálatos dolgokat művel,sajnos a végére nem maradt szufla. Alexisen azért látszott amikor a végén mutatták,hogy nem volt boldog,hisz ő is azt érezhette amit én és gondolom ti is,hogy ezt meg kellett volna nyerni!Bennem nagy hiányérzet van emiatt!Amit kicsit nehezményezek,hogy miért nem küldi be hamarabb Oxit!Neki egy 25-30 percet adni kellene,mert a mostani 10 perce alatt is több galibát okozott a pool védelmében,mint Giroud 73 perc alatt!!!Benne benne van most a vágy és megy előre,félek ha csak ennyiket játszik elszáll a lelkesedése! :( Így én kicsit savanyúan tekintek vissza a tegnap estére! Jobbak vagyunk sokkal mint a pudlik!!!

Profil
Üzenet
roszko véleménye:
2015-08-25 09:48
Tegnapi meccsről nagyon sokat lehet beszélni , rengeteg érdekes dolgot láttunk , és rengeteg aspektus felől lehet megközelíteni. Azzal kezdeném , hogy szerintem nagyon jó mérkőzés volt iszonyat izgalmas volt nagy volt a tempó , mind két oldalon láttunk gyönyörű dolgokat , ezért szerettem bele az angol futballba az ilyen mérkőzések miatt . E miatt pedig szerintem egyáltalán nem kéne egyik csapat táborának elégedetlenkednie , mert nagyon színvonalas mérkőzésen nüanszok döntöttek a játék képének alakulásáról . A mérkőzésről és úgy általában a csapatról pedig annyi véleményem , hogy alapba hatalmas hátrányba kerültünk azzal , hogy a két fix belső védőnk egyszerre dőlt ki ,mert a csapat védekezést a labda kihozatalainkat és így az első félidőt megpecsételte . Ez egy magas labda volt és csak a hülye nem használta volna ki . Igy Rogers ránk küldte a Poolt akik a ténynek a tudatában nagyon magabiztosak voltak . Ezt a rohamot jelentő nyomást Calum nem bírta elviselni hirtelen, amit valahól meg is értek mert nagyon nehéz így beugrani az első félidőben iszonyat mennyire bizonytalan volt és egy nyílt seb amit a Pool támadót . Amitől a védelmünk teljesen szétesett és ami az egész alapjátékunkat elemeiben rengetett meg . Hamar idegesek lettek a fiuk elbizonytalanodtak . Már labda szerzés után az első passzok rosszak voltak már Santihoz nem bírtuk eljuttatni a labdát így a játék teljesen áttevődött a mi térfelünkre így csak még jobban növelve rajtunk a nyomást . Alexist Girudot és Özilt nem is bírtuk megjátszani ha mégis max hátrafelé mozogva nyakukon egy Poll játékossal kapták a labdát Ramsey Coq nem győzött besegíteni a totálisan szét eső Calumnak . Ez volt a helyzet az első félidőben . Igy az első 10 percben történt egy két jó támadáson kívül nem is tudtunk helyzetet kialakitani a Pool ellen . De ennyit a negatívumokról. Ugyanis az hogy az első félidőben nem kaptunk gól azt egy embernek köszönhetjük aki nem más mint Cech . A legenda ugyanis megérkezett és elmondhatjuk , hogy hozta azt amiért igazoltuk . Biztos vagyok benne , hogy nagyon sokat fog meríteni ebből a mérkőzésből ami nekünk csak jót fog jelenteni . Akkor a másik érdekessége ennek a mérkőzésnek , hogy nagyon megmutatta , hogy egy egy egyéni teljesítmény , hogy befolyásolja a a csapat játékát . Szerintem sokan dobálóznak olyan szavakkal ,hogy rossz taktika , és nem veszik soha figyelembe , hogy a taktikához tartani is tudni kéne magunkat , ami persze nehéz mert egy csapat csak annyira erős mint a leggyengébb pontja , mert az ellenfél ezt keresi és ha megtalálja akkor gond van . (Tegnapi adott volt , nem kellett keresni ) Szóval szerintem a szünetben az volt a cél , hogy a csapat megnyugodjon Calumba lelket verni és megoldani a labdakihozatalt , és lás csodát kimentünk látszott , hogy a srácok összeszedettebbek és ki tudták zárni az első félidőt ami nagy feladat ilyenkor . Calum feljavult egy elfogadható szinte jók lettek az első passzok ( általában a két belső védő adja ) Santi megteremtette az egyensúlyt a középpályán és szép lassan átvettük az irányítást és totális nyomás alá helyeztük Rogersékat . Ami az is bizonyitja , hogy az első cserét a Poll volt kényszerű megejteni és bizony egyre hátra felé cseréltek és a cserék után is maradt a játék képe . Sajnos 2-ik gólt nem tudtunk rugni aminek szerintem két oka van 1 még mindig Alexis és Giroud se vannak még topp formában bár a 2 ik félidőben mind a ketten feljavultak. Alexis bár a befejezései még még mindig nem az igaziak de nyomás alá tudta helyezni a Poll védelmét . Giroud nak pedig nagyon nehéz mérkőzése volt rendesen faragták még a 16 oson belül is kár , hogy a bíró ezt nem akarta észre venni de a lényeg a kihagyott ziccerek . Egyre mondanám azt , hogy azt be kellett volna vágni ,mikor estében rúgta kapura , szerintem ha formában van nem tudták volna felborítani és rendesen ki tudott volna támasztani , de összességeben azt mondanám nem volt túl jó mérkőzése de a 3 pont nem rajta ment el szerintem . A másik érdekesség számomra ami nekem teszik lehet másnak nem de a lényeg ,hogy szerintem nagy húzás Ramsey szerepeltetése . Sokan mondják miért játszik a szélen ? Nos azért mert nem a szélen játszik !!!!! Két helyen tűnik fel a legtöbbször vagy a középpálya közepére húzódik vissza szerez labdát segit átjátszani a középpályát , vagy és a zseniális átmegy támadásba a bal oldalra a 16 os előterébe és teremt emberfölényes szituációt , amit az ellen nem tud lekövetni ebből lett a gól is és már a Palac ellen is nagyon bejött és okozott zűrzavart . Tudja ezt megtenni azért mert Bellerin gyorsasága , teherbírása és támadó potenciálja lehetővé teszi hogy bejátsza az egész jobb szélt ( persze ha a védelem rendbe van pl most az első fél időben nem merte ott hagyni Calumot a 2-ik ban már igen . Az ellen nem tud más csinálni vagy megy Ramsevel valaki akkor pedig Bellerin le fel szabadon simán a védelmük mögé kerül vagy megpróbálják levédekezni le követni de akkor Alexis meg Özil fickándozik. Szerintem barom jó megoldás . Csak úgy tudják megoldani ezt a helyzetet ha egy extra védőt használnak . Walcotot Girudot , meg Oxit annak megfelelően használjuk , hogy éppen széthúzni vagy tömöríteni szeretnénk a védelmet . A hab a tortán pedig pedig Paulista játéka volt , tavaly én már mondtam sokszor láttam játszani annak idején Spanyolba ahol a liga legjobb védői közé tartozott és ha januárba nem hoztuk volna el szinte biztos vagyok benne ma vagy egy Citybe , Mu pl játszana a . Ennyek a srácnak csak integrálódnia kell és a Pl rutint szerezni . Speciel én már vizionálok egy Kosi - Paullista kettőst . Végezetül már csak annyit , hogy ez persze mind ez szép és jó és mennyire érdektelen mert 0-0 .Ennek elejét véve nem vagyok elkeseredve , van bennem hiányérzet mert mert nem lett meg a 3 pont ,de egy ebből a mécsből mindenki profitálni fog .Felfogja rázni a őket még jobban , szerintem a csapatból senki se búslakodik mert nagy hátrányból indultunk és a 2 ik félidőbe szerintem több játékosnál átszakadt egy bizonyos gát a játék hevébe . 2 Kosi - és Merte hiánya nagy hátrány volt . 3 Az ellenfél is nagyon jól játszott és 4 a legfontosabb volt szerencséje mind a két csapatnak ,lehetett volna elméletbe 1000 fajta eredmény de szabályos gólt ráadásul már a mérkőzés elején csak mi szereztünk és 1-0 -nál teljesen más mérkőzés lett volna , kár hogy a partjelző másképp látta . Innen is csókoltatom a jó édes anyját !!!!!!!!!!!!! Egy rangadót főleg egy ilyen keményet 1 fával megnyerni bőven elég lett volna . Ja bocsánat még valami azért remélem mikor legközelebb arról szól a fáma miért nem rúgunk távolról akkor ezt a mérkőzést elővesszük .

Profil
Üzenet
gylynyo véleménye:
2015-08-25 09:06
Gabriel nagyon jól játszott. Chambers viszont nagyon izgult, emiatt sokszor elszórta a labdát veszélyes helyen. A második félidőre aztán sikerült megnyugtatni, és nem vállalt be necces átadásokat. Igazából egy negyedóra-20 perc volt értékelhetetlen, ami alatt a Pool eldönthette volna, ha nincs Cech, meg Benteke nem falábú. Összességében ha nincs a meg nem adott gól, akkor azt mondanám, hogy igazságos a döntetlen. Így azért inkább a Pool örülhet, ahogy örült is.

Profil
Üzenet
Sipoczky véleménye:
2015-08-25 08:19
Tegnap keso estig meloztam. H-h gabriel es chambers kezdett?? Gabriel h jatszot? Remelem megmarad kezdonek kosi parjakent. Lattam rqmsey goljat. Hat igen nagy szerencseje volt a poolnak h nem adtak meg... csatar kerdes: ha welbeck egeszseges lesz szerintem giroud padozni fog. Nagyon jo lesz az angol!!

Profil
Üzenet
2015-08-25 08:02
gylynyo "de kurva nehéz úgy versenyezni, ha a befutó után húsz méterrel odébb teszik a célvonalat..." Ez nagyon találóan megfogalmaztad .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (139 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan