Példamutató a hozzáállásunk
2015-06-12 10:29 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk
Mikel Arteta úgy gondolja, hogy a csapat példamutató hozzáállása a jövőben még nagyobb sikerekhez vezetheti a klubot.

A csapatkapitány egyike a legidősebb játékosoknak az öltözőben, és sorozatban második évben emelhette magasba az FA-kupát az Aston Villa 4-0-s legyőzését követően.

Hector Bellerin és Francis Coquelin rendszeres kezdők lettek az ágyúsoknál, és sikerült kiharcolni az automatikus BL-indulást. Arteta bízik benne, hogy a klub szellemisége segít nekik, hogy még nagyobb sikereket érjenek el a jövőben.

"A csapat hatalmas fejlődésen ment keresztül az utóbbi négy-öt évben" - mondta az Arsenal Playernek. "Nagyon nehéz volt eljutni erre a szintre, ahol most állunk, ahogy viselkedünk, amiben hiszünk, ahogy egymásért játszunk és figyelünk egymásra."

"Ez nemcsak rajtam múlik, hanem az összes játékoson, stábtagon és minden klubnál dolgozón is. Ezért nagyon elégedett vagyok azzal, amit sikerült elérnünk."

"Én nem olyan kapitány vagyok, aki mindent maga szeret csinálni. Vannak játékosok és jellemek, akik nagyon jót tesznek a csapatnak, és folyamatosan bevonom őket a feladatokba. A munkám nem az én ötleteimről és hitemről szól, hanem a játékosok is belekóstolhatnak."

"Különböző korban vannak, más kultúrából jöttek, különböző időben a csapathoz. A szezon során nagyon sok dolgot véghez tudtunk vinni a szezon során a srácokkal, akiktől nagyon sok segítséget kaptam."

2015-06-12 20:02
bassethound tavaly 2. lettek ,és ?? Mit értek vele volt ? Egy jó szezonjuk volt mert Suarez vitte a hátukon őket , de előtte hol voltak . Idén 6. hely úgy ,hogy 134 millio fontot költöttek el . Tavaly 2 . hely 12/13 szezon 7. hely 11/12 szezon 8 hely 10/11 szezon 6 hely 09/10 szezon 7 hely 08/09 szezon no lám 2 HELY !!!!!! 2008 ig vissza kellett menni az időben mire újból a négybe láttam a Poolt . Mondhatom szép teljesítmény, ugy hogy szinte minden évben rengeteg pénz elköltöttek nálunk biztos többet . Ráadásul mióta Benitez elment azóta 3 edzőt próbáltak ki . A következő szezonjuk is elég kilátástalan ,botrány amit a Pool-nál művelnek . Szóval tartom legjobb példaa Pool ,hogy az öreg nélkül hová jutottunk volna mi is. Egy Mou vagy éppen Benitez féle edző simán lelép mikor gondok vannak .Az öreg maradt és hagyta ,hogy kikezdjék mert egészen tavalyig nem lett kimonda az igazság .

2015-06-12 19:12
Pool jobb helyzetbe volt mint mi , legjobb pl rá hová juthattunk volna mi is az öreg nélkül .

Janner véleménye:
2015-06-12 18:41
hát a poolnál a suarez, sturridge duó után lassan eljtnak a Balotelli, Danny Ings kettősig ami azért nem 1 kategória

2015-06-12 17:43
A büntetéssel kapcsolatba pedig az FA gecizik mert áthágtunk egy szabályt állítólag tavaly Calum igazolásakór . A hónap végéig kértünk haladékot a fellebbezéshez.,ha megbüntetnek minket akkor szinte biztos hogy pénzbírság lesz plusz beírnak az ellenőrzőnkbe .

2015-06-12 17:39
bassethound azért néztem teljes szezont . A Napoli az év végére belső gondokkal küzdött , az öltöző szét esett belső ellentétek voltak , Benitez elveszette a kontrolt , nem hogy jobb lett ettől a szezonja hanem egyenesen rosszabb . Benzemáról meg én nem is beszéltem most . Mind a két játékost nagyra tartom és nálam kb mind a kettő egy szinten vannak .

2015-06-12 17:33
kalocsapi szívesen , ha segitett akkor már megérte . Egyébként valóban Higuain köré nem épült akkora média felhajtás , ami szerintem azért van mert Capello ismeretlenként hozta rögtön a Madriba . Viszont ennek ellenére jöttek mentek a sztárok ,és edzők körülötte de ő nem kopott ki . Pedig még megkapta nyakába a Franciák üdvöskéjét Benzamát aki szintén nem piskóta futballista ha nem sérül meg a háta akkor ma nem Higuain hanem Benzema focina a Napoliba , mert a sérülése előtt szinte teljesen kiszoritotta a Franciát a kezdőből . Éveken keresztül harcolt a helyért Higuain szóval nem egy nyápic . Csak hát jött a sérülés Benzema élt a lehetőséggel Mou-ról meg tudjuk ,hogy egy Bu.i és elment , amit szerintem jól tett én Benzema helyében is már rég dobbantottam volna mert CR7 nem hagy levegőt más támadónak . Gyakorlatilag CR7 már csak csatárt játszik mig messzi kiteljesedett egy sokrétü játékossá vált addig CR7 visszafejlödött . Ezt maga Fergi is elmondta . Visszatérve Higuainnak egy olyan top csapat kell ahól ki tud teljesedni és nem másodhegedűs egy CR7 vagy egy Messi mögött, mellett, nem pedig egy Napoliba focizni ,mert nem lenézve az olaszokat jó és szimaptikus alakulat de messze nem az elithez tartoznak .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (49 felhasználó már megtette)