Mérkőzés utáni interjú
2015-04-26 20:54 | Írta: boszibence | Kategória: Interjúk

Az eredmény?

„Csalódottak vagyunk, mert meg akartuk nyerni a meccset, de nem sikerült gólt lőnünk.”

Vajon az Arsenal eleget tett a győzelemért?

„Szerintem eleget tettünk a győzelem érdekébe, a Chelsea jól védekezett. Jól hajtottunk az első félidőben, a másodikban kicsit visszaestünk, de az utolsó 20 percben már ismét a helyes fordulatszámon pörögtünk. Be tudtuk volna húzni a meccset. Özil megnyerhette volna a végén a meccset, de ők védekezni jöttek, amit remekül műveltek.”

Ospina esete Oscarral?

„Szerencsések voltunk.”

Tizenegyesnek kellett volna lennie?

„Mi is kaphattunk volna egyet vagy kettőt. A bíró előnyszabályt ítélt Oscarnak. Ő ért elsőként a labdához, de Hector Bellerin tisztázni tudott, nehéz lett volna neki visszafújnia az ütközést.”

Vajon Cazorla lövését kézzel blokkolták?

„Nem láttam újra, de mindig lehet az ilyenről vitatkozni.”

A Chelsea gyakorlatilag bajnok?

„Még nem, de azok lesznek, ezt akarta hallani. Erősen kezdték a szezont, sokkal jobban teljesítettek a szezon első felében, mint mi.”

Vajon az Arsenal felzárkózhat?

„A szezon kezdete óta zárkózunk. Tapasztaltak voltak hátul, lezárták a meccseket. Nem voltunk elég kreatívak ma. Talán túlságosan tartottunk a kontráiktól, ezért nem játszottunk elég szabadon a pálya utolsó harmadában. Rossz döntéseket hoztunk.”

Vajon az Arsenal mérlege a Chelsea ellen hatással volt a játékosokra?

„Nehéz megmondani közvetlenül a meccs végénél. Veszélyes helyzeteink voltak az első félidőben, az utolsó döntések nem mindig voltak a legjobbak. Az építkezés jó és gyors volt, de az utolsó labdaérintés sajnos nem.”

Az Arsenal önbizalmáról?

„Jól akarjuk zárni a szezont, ha megnézzük a többi eredményt, a City vagy a United meccsét, akkor minden találkozó nehéz. A szezon végéig kell koncentrálnunk, és akkor láthatjuk, hogy jövőre mire lehetünk képesek. Zárjunk szépen. Kemény hajrá vár ránk. A Hull Cityhez megyünk, majd be akarjuk biztosítani a top4-es helyezésünket még az FA Kupa előtt, mert ez még nincs lefutva. Majd ezek után foglalkozhatunk a második vagy harmadik hellyel is. Ezeket kell még teljesítenünk.”

Amit Cesc Fabregas kapott?

„Láttam már sokkal rosszabbat.”

Vajon meg kellett volna Önnek vernie José Mourinhot ma?

„A klubunkról, a csapatunkról van szó, nem rólam. A klub számára akarod megnyerni a meccset. A többi talán fontos a médiának, de ez kevésbé érdekel engem. Az a fontos, ami a pályán történik.”

gsc véleménye:
2015-04-28 21:33
basset Hát nem hangzik rosszul... :)) De Wengerről, nehezen hiszem el, hogy "magától" félre áll!

Csacsa996 véleménye:
2015-04-28 21:31
En meg azokbol amit Henry-tol hallottam a sky sports-on azt gondolom jo edzo lesz.

2015-04-28 19:48
szerintem is marad...bár ha 30ért elmenne máshova ugyanannyit focizni mint nálunk az utóbbi két évben (100k fizuval)...hát lenne olyan kaliberű üzlet mint a Verma projekt volt:DDD

Bárki véleménye:
2015-04-28 18:55
Ellen drukkerek mièrt veszik igènybe ezt az oldalt? Wengernek vannak rekordjai amiket Mou lehet hogy soha nem fog megdönteni . Mièrt màsokat sztàroltok ha Arsenál szurkolok vagytok? Itt nincs aki szórja a milliókat ,Mou mester mit főznek 100 millák nèlkül ??/ Lehet lekozmàlna / Ki kezdtétek az öreget Podolski miat is okoskàk holvan Podolski ?Ennyit èrtetek a dolgokhoz. Az öregnek éveken átt pénzt kellet termelni. Eladta a sztàrjait ,vezèreit .Hàny szàzalèkuk tudta azt a szintet tartani amit az öreg keze allat? Szurkoljatok ,erènyeinket dicsèrjètek ne az ellenfelet Mou mindig magàt dicséri mindig azt válja jónak amit ők csinálnak . Nemrèg mi is nyilatkozott a Pàrizs jàtèkárol/ugye akkor vissza nyalt a fagyi/ ???

toloszek véleménye:
2015-04-28 18:04
Hát, Mourinhot és a Chelseat utálom, mint szart a zsebemben (ahogy első nejem nagyapja mondta volt), de az eredmény az eredmény. És nem véletlen, hogy a season's team-be hat kék került be. Az Henry-féle aranygerinc: a kapus (a drem team-be De Gea-t tették be, hogy legyen egy MU-s, de szerintem Courtois volt a legjobb kapus), a habár hót paraszt, de mégis bivalyerős hátvédhármas: Terry, Cahill, Ivanovics; középen egy VKP és egy TKP: Hazard, Matic, és elől Costa. Erről szól a labdarúgás. Teremts egyensúlyt a csapatrészek között, és minőségileg urald a játék szintjeit. Ez az, ami nálunk még nem megy. Egyedül Alexis mutatott tartósan kiemelkedő teljesítményt. Minden csapatrészünkben mindenkinek voltak zseniális és csapnivaló meccsei. Ezen kell következetes edzésmunkával, komoly pszichológiai tudással, eréllyel és empátiával segíteni. Wenger nagy történet, szobrot érdemlő, de ezt (amit Mourinho megcsinált) már nem tudja megcsinálni. Szerintem nem nagyon kell bevásárolni, -- talán egy plusz csatár és egy VKP Coq mellé. Nem rossz anyag a jelenlegi. A lényeg a harmónia, az egyensúly. És ez két meccs között, az edzéseken megoldandó feladat. Az Anchelottinak én is örülnék. Titti szerintem nem lesz kiemelkedő edző.

dennis89 véleménye:
2015-04-28 17:39
Wilshere tuti nem fog menni. Bár 30 milláért megfontolandó lenne, de, ahogy roszko is mondja KAMU!!!

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (50 felhasználó már megtette)