Mérkőzés utáni interjú
2015-04-26 20:54 | Írta: boszibence | Kategória: Interjúk

Az eredmény?

„Csalódottak vagyunk, mert meg akartuk nyerni a meccset, de nem sikerült gólt lőnünk.”

Vajon az Arsenal eleget tett a győzelemért?

„Szerintem eleget tettünk a győzelem érdekébe, a Chelsea jól védekezett. Jól hajtottunk az első félidőben, a másodikban kicsit visszaestünk, de az utolsó 20 percben már ismét a helyes fordulatszámon pörögtünk. Be tudtuk volna húzni a meccset. Özil megnyerhette volna a végén a meccset, de ők védekezni jöttek, amit remekül műveltek.”

Ospina esete Oscarral?

„Szerencsések voltunk.”

Tizenegyesnek kellett volna lennie?

„Mi is kaphattunk volna egyet vagy kettőt. A bíró előnyszabályt ítélt Oscarnak. Ő ért elsőként a labdához, de Hector Bellerin tisztázni tudott, nehéz lett volna neki visszafújnia az ütközést.”

Vajon Cazorla lövését kézzel blokkolták?

„Nem láttam újra, de mindig lehet az ilyenről vitatkozni.”

A Chelsea gyakorlatilag bajnok?

„Még nem, de azok lesznek, ezt akarta hallani. Erősen kezdték a szezont, sokkal jobban teljesítettek a szezon első felében, mint mi.”

Vajon az Arsenal felzárkózhat?

„A szezon kezdete óta zárkózunk. Tapasztaltak voltak hátul, lezárták a meccseket. Nem voltunk elég kreatívak ma. Talán túlságosan tartottunk a kontráiktól, ezért nem játszottunk elég szabadon a pálya utolsó harmadában. Rossz döntéseket hoztunk.”

Vajon az Arsenal mérlege a Chelsea ellen hatással volt a játékosokra?

„Nehéz megmondani közvetlenül a meccs végénél. Veszélyes helyzeteink voltak az első félidőben, az utolsó döntések nem mindig voltak a legjobbak. Az építkezés jó és gyors volt, de az utolsó labdaérintés sajnos nem.”

Az Arsenal önbizalmáról?

„Jól akarjuk zárni a szezont, ha megnézzük a többi eredményt, a City vagy a United meccsét, akkor minden találkozó nehéz. A szezon végéig kell koncentrálnunk, és akkor láthatjuk, hogy jövőre mire lehetünk képesek. Zárjunk szépen. Kemény hajrá vár ránk. A Hull Cityhez megyünk, majd be akarjuk biztosítani a top4-es helyezésünket még az FA Kupa előtt, mert ez még nincs lefutva. Majd ezek után foglalkozhatunk a második vagy harmadik hellyel is. Ezeket kell még teljesítenünk.”

Amit Cesc Fabregas kapott?

„Láttam már sokkal rosszabbat.”

Vajon meg kellett volna Önnek vernie José Mourinhot ma?

„A klubunkról, a csapatunkról van szó, nem rólam. A klub számára akarod megnyerni a meccset. A többi talán fontos a médiának, de ez kevésbé érdekel engem. Az a fontos, ami a pályán történik.”

Janoarsenal véleménye:
2015-04-28 17:18
Kedveltem Wilshere-t mindig is, de sztem kezd inkább "sztároskodni" mintsem a klubra koncentrálna. Pedig hát 10-es meze van, meg kellene becsülni a sérülései ellenére is! (Bergkamp :) )

cserarzi véleménye:
2015-04-28 16:29
Wilshere 30 ÉRT ATYA ÉG ... SIMA ELADÁS SZEVASZ :D ...... Ne legyél már hülye 30 ért középpályást veszek :) ( értelmezd )

Marsenalito véleménye:
2015-04-28 15:47
Hogy kit utálnak(az angolok) legjobban?! [link] Hmmm....mily meglepő

2015-04-28 15:46
KAMU !!!

lesliek72 véleménye: