Válogatott körkép
2021-03-28 16:52 | Írta: Zimi | Kategória: Mérkőzések
Cedric Soares 90 percet játszott a válogatottban, és egy gólpasszt is adott, a portugálok szerbek elleni 2-2-es mérkőzésén, Belgrádban. Ez volt Portugália második VB selejtező mérkőzése, Cedric pedig most lépett először pályára a 2018-as Skócia elleni mérkőzésük óta.

Diego Jota révén Portugália szerezte meg a vezetést Bernado Silva gólpasszából, majd második gólnál is ő volt eredményes Cedric passzából, így tovább növelve a vezetést az első félidőben. A második játékrészben azonban Szerbiának sikerült kiegyenlítenie Maksimovic és Kostic révén, a találkozó döntetlennel zárult.

Nicolas Pepe is végigjátszotta a találkozót, ahol Elefántcsontpart 3-0-ás győzelmet aratott Niger ellen az Afrika Nemzetek Kupája selejtezőjében. Az első félidőben Serge Aurier és Max Gradel talált be, majd a másodikban Wilfried Kanon volt eredményes.

Martin Odegaard szinten 90 percet kapott a válogatottban, viszont Norvégia 3-0-ra kikapott Törökországtól a Malagában megrendezett VB selejtezőn. Ozan Tufan, majd a Leicester City játékosa, Caglar Soyuncu is eredményes volt az első félidőben. A második játékrészben pedig Tufan talált be újból a Norvégok kapujába.

2021-05-23 16:36
Letrehoztam telefonrol egy uj cikket, tartalom nelkul, hozzaszolasokhoz...

2021-05-23 11:27
Sziasztok! Nagyon szívesen vállalnám az oldal szerkesztését, nem lenne ezzel baj, csak frissíteni kellene folyamatosan. Lehet csak éjszakánként érnék rá. A saját cégem weboldalát is egyedül csináltam és frissítem.( Takarítással foglalkozó cég, [link] ).

Profil
Üzenet
Arsenal24 véleménye:
2021-05-23 02:25
Zimi, ha látod, legyszi dobj fel egy új cikket, mert alig tölt már be az oldal. Vagy ha valaki tud szólni Ziminek, legyen kedves megtenni. Köszi előre is.

Profil
Üzenet
fifa11 véleménye:
2021-05-22 10:32
Nem volt sem Adebayor, sem Hleb, sem Henry (na jó, ő 1-2 meccs erejéig igen), sem Fabregas, amikor Song klasszis szezont hozott mélységi irányítóként. Arteta volt a párja a középpályán, és a szezon jó részében egy Ramsey volt az irányítónk, aki egy komoly sérülésből jött vissza, és nem játszott jól. Lehet, hogy Cebáról is lehet ilyen vidiket összevágni, ez most engem nem érdekel, mert látjuk, hogy nem játszik jól. Ellenben Songnak a számai, a mutatott játéka és a róla összevágott vidi is megnyerő. 11 assist egy olyan embertől, aki szerinted 10 méterre tudott passzolni, és nem több egy munkás szűrőnél. Hát oké... Flamini egy favágó volt hozzá képest, persze volt, hogy ő is nagyon hasznos tagja volt a csapatnak, de sosem a támadójátékával tűnt ki. Igen, Diabyba nagyobb potenciál volt, de ő még annyit sem tudott kihozni magából a sérülések miatt , mint Song.

Profil
Üzenet
Incula véleménye:
2021-05-21 22:38
Song egy Flamini szintű spíler volt. Jó védekező Kp-ok voltak mind a ketten, de klasszis sosem lett és nem is lehetett volna belőlük. Ilyen összeállítást minden közepesnél kicsit jobb játékosról össze lehet vágni. Emlékszem két éve, amikor Ceballos-t idehozták, milyen parádés gólok és gólpasszok szerepeltek a klippjén amit idelinkeltetek. Ment is a szöveg, hogy megfogtuk az isten lábát a TOP 4 már biztos lesz Pepével meg Ceballos-szal, volt aki bajnoki címért való versengést vízionált a klippek hatására. Nekem is kedvencem volt Song, nem annyira, mint Henry, Van Persie, Rosicky meg Diaby, de becsültem hajtós megbizható, kemény játékát (azért néha elszállt a feje, csinált hülyeségeket is). Nem Kroenke akart pénzt csinálni belőle, ő képzetlt többet magáról, és úgy gondolta, majd a Barcába befér. Olyan fegyelmezetlenségeket engedett meg a tréningeken (lehet, hogy direkt, így elérve, hogy elengedjék), hogy az Öreg nem tehetett mást hozzájárult az eladásához. Partey meccsenként tesz be az ellenfél harmadára ennyi ígéretes labdát, csak mivel a támadójátékunk egysíkú, kiismerhető, nem jutunk el helyzetekig. Könnyebb violt gólpasszt adni, amikor Henry és Van Persie (vagy Adebayor) osztotta meg a védők figyelmét, és melletted meg a középpályán Fabregas, Hleb, Rosicky (Diaby) ügyködött.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (820 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan