Arsenal [2-1] Liverpool
2009-10-28 20:30 | Írta: boszibence | Kategória: Mérkőzések
SZIASZTOK! MEGKEZDŐDÖTT AZ ÉLŐ KÖZVETÍTÉS! AZ ESEMÉNYEKET PERCRŐL PERCRE FRISSÍTJÜK! MINDENKINEK JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNOK!

1. félidő:
3.perc: Egy beadást követően Dirk Kuyt lőtt a kapu mellé.
5.perc: Ramsey és Plessis fejelt össze. A walesinek szerencsére semmi baja sincs.
8.perc: Merida lőtt 22 méterről a kapu mellé.
9.perc: Liverpool ziccer! Degen nézett farkasszemet Fabianskival, de szerencsére lövése a kapu mellé gurult.
11.perc: Nasri lőtt kapura egy szabadrúgást, de a labda a kapu mellé szállt.
17.perc: Egy renek kényszerítőt követően Bendtner került helyzetbe, de nem találta el a labdát.
18.perc: Egy lecsorgó labdát követően Merida lőtt hatalmas gólt 20 méterről. A lövés a kapufáról jutott a hálóba.
26.perc: Insua hatalmas bombával egyenlített. A gólban egy kissé Fabianski kapus is benne volt.
35.perc: Egy kissé leült a mérkőzés, bár Bendtner lövése egy kis szint vitt a mérkőzésbe.
36.perc: Merida löbbölte át a labdát Cavalieri felett, de a gólvonalról Skrtel menteni tudott.
37.perc: A szögletet követően ismét Bendtner tüzelt, de Cavalieri ezúttal is fogta a dán próbálkozását.
42.perc: Gilbert ziccerbe került, de inkább Eduardonak passzolta volna, így odalett a helyzet.
43.perc: Egy szöglet utáni kavarodást követően Cavalieri fogta végül a labdát.
45.perc: Plessis lövése gurult mellé.
46.perc: Véget ért az első félidő!

2. félidő:
46.perc: Elkezdőtött a második félidő!
48.perc: Babel készítette le lövésre Spiringnek, de a középpályás csúnyán mellé lőtt.
50.perc:Merida passzolt a tizenhatoson belül Beedtnerhez, aki becsapta Skrtelt és ballal a kapuba bombázott.
55.perc: Egy nagyszerű kényszerítőzést követően Voronin lőtt épphogy a jobb kapufa mellé.
59.perc: Bendtner lövését blokkolták a védők.
66.perc: Babel szabadrugását fogta Fabinski.
74.perc: Cserék! Benayoun érkeztúett N'Gog helyére. Az ágyúsoknál Randall és Sanchez Watt állt be Eastmond és Bendtner helyére.
77.perc: Aquilani váltotta a fáradt Plessist.
78.perc: Watt került helyzetbe, de a védők elnyomták
80.perc Veszélyes liverpooli támadások- deaz ágyúsok eddig megúszták.
81.perc: Dudu nagyot küzdött a labdáért, de a lövése mellé gurult.
81.perc: Voronin hatalmas lövését fogta a lengyel hálóőr
83.perc: Randall lövése landolt a nézőtéren.
87.perc: Merida helyére Coquelin állt be.
88.perc: Degent Ecclestone váltotta.
95.perc: Véget ért a mérkőzés és az ágyúsok ott vannak a negyeddöntőben. Sorsolás hamarosan.

Jelmagyarázat: gól: , bűntető: , csere: , csere-le: , csere-be: , sárgalap: , piroslap: , sípszó: , sérülés: