West Ham [2-2] Arsenal
2009-10-25 16:51 | Írta: boszibence | Kategória: Mérkőzések
SZIASZTOK! MEGKEZDŐDÖTT AZ ÉLŐ KÖZVETÍTÉS! AZ ESEMÉNYEKET PERCRŐL PERCRE FRISSÍTJÜK, BÁR EZÚTTAL CSAK A MÁSODIK FÉLIDŐT. MINDENKINEK JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNOK!

Kezdés 17.15

1. félidő:Van Persie 16. percben és William Gallas 37. minutunban szerzett góljával az Arsenal 2-0-ra vezet idegenben a West ham United otthonában. A második félidő már teljes egészében közvetítem.

2. félidő:
Elkezdődőtt a második félidő!
51.perc: Ígéretes szabadrúgáslehetőség a West Ham előtt, de az Arsenal védői tisztáztak.
55.perc: Arshavin ment el a bal oldalon, jól adott középre, de az érkező játékosok lemaradtak a beadásról.
56.perc:
Cserélt a West Ham. Noble helyére egy csatár, Diamanti érkezett
60.perc: A frissen érkezett Diamanti tüzelt a kapu mellé.
62.perc: Ismét Diamanti próbálkozott, de ezúttal sem járt sikerrel.
63.perc: Fabregas lövése kerülte el néhány miliméterrel a bal kapufát!
64.perc:
Franco helyére Hines állt be.
69.perc: Éled a West Ham. Egy beadást követően Hines melléről Chartlon Colehoz pattant a labda, de lövése elkerülte a kaput.
69.perc: Eboué egy jó cselt követően lőtt jócskán mellé
70.perc: Hines kerülte helyzetbe, de Clichy blokkolta a lövését. A csatár bee nem nyugodott bele és hátulról buktatta a francia szélsőt. Jutalma sárga lap lett.

72.perc: Fabregas passzát követően Arshavin lőtt kapura, Green szépet védett.
74.perc:
Kapitulált a védelmünk. Egy szabadrúgást még szépen védett Mannone, de a középre pattanó labdát Charton Cole bekotorta. 1-2
75.perc:
Jack Collison is sárga lapot kapott.
76.perc:
Eboué kapott sárga lapot. Közben tizenegyesgyanús szituáció történt az Arsenal tizenhatosán, de szerencsére a bíró nem ítélt semmit sem.
77.perc:
Eboué lerántásért Parker is besárgult.
78.perc:
Song buktatta Parkert. Tizenegyes! Mannone reklamálásért sárgát kapott.
80.perc:
Diamanti értékesítette a tizenegyest, bár Mannone jó felé vetődőtt.
82.perc.
Eboué helyére Nicklas Bendtner állt be.
85.perc:
Parker második sárgája után kiszállt a játékból!
88.perc: Arshavin lövése kerülte el a kaput.
88.perc.
Diabyt Eduardo váltotta.
91.perc: Nagy helyzet, de Green védte Van Persie fejesét.
92.perc:
Behrami helyére Kovác jött be.
95.perc: Vége a mérkőzésnek. 2-2

Jelmagyarázat: gól: , bűntető: , csere: , csere-le: , csere-be: , sárgalap: , piroslap: , sípszó: , sérülés: