AZ Alkmaar vs Arsenal 1–1
2009-10-20 23:42 | Írta: Bergi | Kategória: Mérkőzések

A Bajnokok Ligája H-csoportjának 3. fordulójában 1–1-et játszott egymással az Arsenal és az AZ Alkmaar. A másik mérkőzésen az Olympiakosz a ráadásban elért Ieroklisz Sztoltidisz-találattal nyert 2–1-re a Standard Liege ellen.

2009-10-21 14:05
1-0 után el kellett volna dönteni a meccset! Ehelyett jött a szokásos visszaállás, ráültünk az 1 gólos előnyre és a végén rá is fáztunk! Nem tudom sajnálni a csapatot... 1 gólos előnyt bármelyik pillanatban le lehet dolgozni! Az ilyen hibákból tanulni kell! Meg az az igazság, hogy nem is játszottunk annyira jól tegnap... A gólunk szép volt, de ezen kívül nem nagyon erőltettük meg magunkat. Persze ha nyerünk akkor ezt sem bántam volna... Mind1 nem tragédia ez az x, így is bőven meglehet az első hely. Hétvégén viszont mindenképpen hozni kell a 3 pontot! GO GUNNERS!

2009-10-21 13:51
engem nem az idegesít hogy x lett,hanem az hogy 1 óráig vezettünk és az utolsó percben egyenlítettek! mert ha a 70. percbe egyenlítenek akkor nem letem volna ideges!

Profil
Üzenet
Gabesz véleménye:
2009-10-21 13:01
Belefért ez tegnap... Látszott a srácokon,h kicsit el vannak fáradva, bár a gól iskolajáték volt, csak kissé lassított felvételben. Mellesleg az AZ otthonába nem nyerni járnak a csapatok, egyszer tudott eddig ott nyerni csapat európai kupamérkőzésen, az pedig az Everton volt...

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (28 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan