Arsenal – Wolverhampthon mérkőzés elmarad
2021-12-26 22:46 | Írta: Zimi | Kategória: Mérkőzések
A Premier League elfogadta a Farkasok keddi mérkőzés elhalasztásával kapcsolatos kérését.

Ez már a második mérkőzés a Boxing Day alatt, ami halasztásra kerül a vendégcsapatnál. A Watford elleni mérkőzésüket az ellenfélnél kialakult magas fertőzésszám miatt kellett elhalasztani.

A Premier League az alábbi közleményt adta ki: „A bizottság elfogadta a Wolverhampthon Wanderers kérését a mérkőzés elhalasztásával kapcsolatban, mivel nincs elegendő játékosuk (13 mezőnyjátékos és egy kapus) a koronavírus fertőzöttek és az egyéb sérültek miatt. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért.”

2022-01-05 14:42
hivatalos sajna, kurva anyját jürgennek. halasztás...agyon jól jön. Most amikor játszani kéne mert egyben van a csapat még az elcsalt shitty meccs ellenére is.... remélem az FA kup meccset is eltolják. Akkor minek van angliában foci? Zárjanak megint be oszt csaá. Majd áprilisban folyt.

Profil
Üzenet
titi1982 véleménye:
2022-01-05 13:19
Vszinű elhalasztják a pool elleni elődöntőnket. Ennél jobb esély nem nagyon van, hogy agyon verjük őket a visszavágóra, annyi hiányzójuk van!!! A korona- esetek ok, de Afrika- kupa, sérülések… Ezzel más csapatoknak is meg kell küzdeniük! Én a fertőzöttek számától tenném függővé a halasztást.

Profil
Üzenet
MrVadallat véleménye:
2022-01-04 15:15
És bumm, ajánlatot tettünk Vlahovicért: 46m font + Torreira Ami egyébként fura, mert olvastam olyanokat hogy Alexander Isak is a mienk lesz a Real Soc-ból, szintén fiatal csatár. 2 csatárt vennénk Auba helyére? Én eskü féltem most picit Lacát, mert őt nem akarnám hogy elmenjen innen...

Profil
Üzenet
fifa11 véleménye:
2022-01-04 10:55
Elithe: Miért basztatnának egy kis csapatot a trófeaínség miatt? ;)

Profil
Üzenet
Elithe véleménye:
2022-01-04 09:22
Nagy nehezen meg tudtam utólag nézni a meccset. Nos olyan érzéseim voltak amiket nem tudtam hova tenni, aztán rájöttem azért mert x éve nem volt az hogy a mérkőzés után azon puffogjak, hogy mennyivel jobbak voltunk egy nálunk esélyesebbel vívott rangadón csak mindent kihagytunk és a bírók is ellenünk fújtak. Most ugyanis az volt a helyzet, ahogy többen írtátok, hogy ez a City semmivel sem volt jobb, a félidőben 3-al is mehettünk volna, egy kihagyott helyzet és a VAR szoba által meg nem ítélt 11-es. Aztán a jó öreg angol bíráskodás megint hozta a formáját és nekünk persze a VAR-ral visszafújattak egy 11-est. Xhaka-t el kellene felejteni, de ettől még a City oldalán ugyanazt a szabálytalanságot elengedték. Jah és Rodri aki képes az eslő félidőben páros lábbal száguld a játékosaink irányában már a pályán sem kellett volna lennie a második 45. perce, de persze sárgát is csak a 95. percben kapott, de Gabrielt nálunk azonnal kipontozzák. Félreértés ne essék, nem fogom itt elkezdeni vitatni az ítéletek jogosságát, mindössze a szokásos kettős mércére hívnám fel én is a figyelmet. Azért is fájó a pontvesztés, mert a riválisok sorra buktak kivéve a csirkéket. A United továbbra sem acélos, hiszen 3 könnyú mecsükból a newcastle és a wolves ellen is tudtak bukni, utóbbit ráadásul otton, míg csak a burnleyt tudták megverni. A csirkék viszont sajnos contéval azt hozzák amire számítottam. A kiscsapatok ellen utolsó utáni perces pontmentésekkel és győzelmekkel sajnos gyűjtik a pontokat. Egyenlőre ezért a 5-6. hely a reális (a west hamet sem írnám még le), de ha nem törik meg az eddig látott mentalitás a 4-ik hely is meglehet. A csirkék elleni meccs a legrosszabkor jön méghozzá idegenben és Conte tirpák taktikájával biztos arra fog menni hogy szétforgácsoljon minket. Abban bízok, hogy ők a ligakupába a Chelseat kapták és mindkét csapat trófeaéhes (a Spurs végkép hiszen kb 15 éve semmi kupát nem nyertek, persze érdekes hogy a média őket ezért sose basztatta, minket 9 év alatt folyamatosan), így kevésbé fognak tartalékolni, míg mi a Poolt kaptuk ami papíron a legerősebb ellenfél volt, de Klopp is hasonlóan tekint a Ligakupára mint mi és sokszor a fiatalokat küldi fel (ld. a pont velünk játszott 5-5-ös mecs), tehát a mi meccsünk inkább lesz barátságosabb felfogású mert igazán egyik csapatnak sem akkora érdeke a Ligakupa trófea behúzása (ettől persze én még, mint minden kupának, örülnék).

Profil
Üzenet
nttt véleménye:
2022-01-03 22:34
Le voltunk irva az ev elejen!!! Szo szerint!!! A nagy MU meg otthon kikap es semmi reakciot nem latok. Rajottem, hogy mar reg a fiatalokra kellene epiteni es epitkezni turelemmel...mert ahogy Wenger is mondta: "We dont buy superstars, we make them!" Ez az Arsenal DNS ! Sajnos ekkora klubnal nincs ido, de en bizakodo vagyok es a mostani szulinapomra kerek valami Arsenalosat ujfent, hogy a fiam is tudja, hogy azert ez A CSAPAT! Go gunners

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (31 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan