Válogatott körkép
2021-03-28 16:52 | Írta: Zimi | Kategória: Mérkőzések
Cedric Soares 90 percet játszott a válogatottban, és egy gólpasszt is adott, a portugálok szerbek elleni 2-2-es mérkőzésén, Belgrádban. Ez volt Portugália második VB selejtező mérkőzése, Cedric pedig most lépett először pályára a 2018-as Skócia elleni mérkőzésük óta.

Diego Jota révén Portugália szerezte meg a vezetést Bernado Silva gólpasszából, majd második gólnál is ő volt eredményes Cedric passzából, így tovább növelve a vezetést az első félidőben. A második játékrészben azonban Szerbiának sikerült kiegyenlítenie Maksimovic és Kostic révén, a találkozó döntetlennel zárult.

Nicolas Pepe is végigjátszotta a találkozót, ahol Elefántcsontpart 3-0-ás győzelmet aratott Niger ellen az Afrika Nemzetek Kupája selejtezőjében. Az első félidőben Serge Aurier és Max Gradel talált be, majd a másodikban Wilfried Kanon volt eredményes.

Martin Odegaard szinten 90 percet kapott a válogatottban, viszont Norvégia 3-0-ra kikapott Törökországtól a Malagában megrendezett VB selejtezőn. Ozan Tufan, majd a Leicester City játékosa, Caglar Soyuncu is eredményes volt az első félidőben. A második játékrészben pedig Tufan talált be újból a Norvégok kapujába.

2021-04-23 14:46
Nem, vagy nem sokkal kiegyensúlyozottabbak, de azért sokat mondó, hogy a decemberi feltámadás után teljesen bebetonozódott ez a 9.-10. hely környéke, se előre , se hátra. Ha eddig nem előztük meg őket, szerintem ezután sem fogjuk már. Nem látom azt a csapaton, hogy na majd most hirtelen 6-ból 5-öt behúzunk, meg egy X. Mert itt kb. ez kéne, miközben a többieknek többször ki kéne kapniuk. 3 bajnokit zsinórban utoljára az ünnepi időszakban sikerült megnyerni. Április vége van. :D Nagyon csodálkoznék, ha sikerülne bejönni a 6.-7. hely környékére, és előznénk a csirkéket. Everton nem lehetetlen, ha ma győzünk, és azok is tiszta szarok szerencsére.

Profil
Üzenet
Fringe véleménye:
2021-04-23 14:23
Kiváncsi vagyok a briteknél mikor lehet oltási igazolvánnyal mecsre menni, itthon nem sokára lehet a vegyszer üzembe helyezés után. Annak idején a fekete nem ülhetett a fehér mellé,az egyszer már megbukott, remélem ez a rasszista megkülönböztetés is meg fog a fürdés és kijárási tilalmukkal az élen.

Profil
Üzenet
roszko véleménye:
2021-04-23 14:14
Kiszámoltam helyetted , miről beszélsz ? :D Egyébként nem mintha akiket üldözünk, kiegyensúlyozottabbak lennének. Akár a négyben is lehetnénk annyira a béke segge alatt van a színvonal. Helyezés ebből a szempontból szerintem nem mérvadó. Teszem hozzá már évek óta. Keret minőségéről meg mindent elmond, hogy kik nyújtják a legjobb teljesítményt csapaton belül. Papíron jók, Willan is a PL egyik legjobb támadója. Ne menjünk inkább ebbe bele . :D

Profil
Üzenet
arsenal1220 véleménye:
2021-04-23 13:42
Tetszik, hogy valaki még reménykedik miközben minden harmadik meccsen nyújtunk vállalható teljesítményt, azt is inkább az EL-ben Slavia félék ellen....Faszom számolgat már, az a helyzet hogy a jelenlegi helyezés tökéletesen tükrözi az edző tudását és a játékosok hozzáállását. Azt nem mondom, hogy a játékosok minőséget igen, mert szerintem 6.-7. hely környékén simán ott kéne lennünk így is. Anno Andre Santos, Benayoun félékkel különb támadófocit nyomtunk...Közben valószínű, hogy AMN itt hagy minket mert a középpályán szeretne játszani a jövőben + állítólag Willock-t is vinné a Newcastle. Szerintem 15-20-t kéne kérni értük + Nketiah, Guendouzi, Torreira, Nelson, Bellerin ötöst is rákéne sózni valakire és akkor már lehetne 2-3 jobb nevet is hozni a nyáron. Willian állítólag menne az USA-ba ha nyert már velünk valamit. Remélem meglesz az EL :DD

Profil
Üzenet
2021-04-23 12:40
7 pont de mi kevesebbet játszottunk , könnyebb a sorsoláunk formát nézem semmivel se jobbak. Ez még nem egy lefutott dolog. Egy Cityt kellene üldözni azt mondom 7 pont behozhatatlan, Tottenham viszont képes leadni ennyit igazából nem is kell még ennyit se, akár 4 pont elég lehet nekünk.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (341 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan