|
|
|
|
|
|
2020-08-03 23:41 | Írta: FC-Arsenal.hu | Kategória: Interjúk
|
|
"Ez egy nagyon jó kezdet! Nagyon köszönöm a támogatást, amit már a kezdetekkor kaptam. Már az első nap amikor beléptem ezen a csodálatos ajtón, ez a fogadtatás ért."
"Teljesen tisztában voltam vele, hogy ennek a klubnak magasak az elvárásai és szeretnék megfelelni ezeknek az igényeknek. Ez a trófea ezeknek az elvárásoknak szól."
"Remélem a szurkolók élvezik ezt. Azt akarom, hogy élvezzék, mert ez az övék!"
"Egy küldetésem volt amikor idejöttem, az hogy a játékosok és a stáb higgyen benne, meg tudják csinálni! Meg kellett változtatni a mentalitást."
"Csak látni őket az öltözőben, azt ahogy élvezik a professzionalizmust és az együtt töltött időt meg inkább büszkeséggel tölt el, ez által tudunk majd címeket nyerni."
Forrás: Arsenal.com
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
fifa11
véleménye: |
2020-08-23 10:09 |
|
|
|
Most már a csapból is az folyik, hogy Gabriel megvan, és jövő héten lesz bejelentve, hiteles források is megerősítették. Azt hiszem, tekinthető 99%-osnak az érkezése.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Penge19
véleménye: |
2020-08-23 09:55 |
|
|
|
én Arteta helyében felhozmám a felkészülésre Osei-Tutu,Balogun,John Jules, 3 ast vagy a Liverpooli meccsig hátha berobban valamelyik mint Saka,én latok benne potencialt mind a 3 ba pl én sztem Balogun jobb lehet mint Nketah de lehet hülyeséget írok
|
|
|
|
|
|
|
|
|
fifa11
véleménye: |
2020-08-23 09:52 |
|
|
|
Én amúgy sem vagyok biztos benne, hogy megérné elhozni. Természetesen a sérülékenysége miatt mondom ezt.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
arsenal1220
véleménye: |
2020-08-23 09:35 |
|
|
|
Szerintem jobb ha mar most elengedik paran ezt a Thiago dolgot...minek jonne ide?!:D Szerintem is mar csak akkor érkezik valaki ha sikerul eladnunk par embert.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Penge19
véleménye: |
2020-08-23 08:56 |
|
|
|
sztem ha egyszerre fizettük ki Gabrielt a Lillenek akkor mostmár jatékosok eladásából illetve cserével lehetne erősíteni a csapatot,így mostm Kolasinac is mehet a picsába Gabriel az ő helyére megy penge lesz...akkor ott van Torreira,Holding,Sokratis,Kolasinac,sztem AMN ért jó pénzt fogunk kapni, ezekből lesz meg Partey kivásárlási ára plusz talán egy kölcsön szerződésst még eltudok kepzelni Ceba vissza vagy valaki más középre de akkor Lacazettte marad nállam mert tán nincs semmi komoly érdeklődés már meg megállt minden az ügyében sztem a Juve mást keres
|
|
|
|
|
|
|
|
|
roszko
véleménye: |
2020-08-23 07:54 |
|
|
|
Freddi távozott a csapattól , várható volt azért sajnálom . Ebben a pár évben jó munkát végzett és ha volt jó húzása az akkori vezetésnek akkor Freddi kinevezése ,később felhozatala azok közé tartozott . Kíváncsian fogom nézni ,hogyan alakul majd az ő karrierje , szerintem hamarosan ő is megkapja majd a lehetőséget . Ebből kifolyólag azt hallni Arteta megpróbálja pótolni ,sokáig Santira gondoltam ő lesz a befutó ,de hát ő már kizárva .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
:: Előző mérkőzés
|
|
|
|
|
Boreham Wood vs Arsenal |
Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés |
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan |
|
:: Következő meccs
:: Streamek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Csoportkörök utolsó fordulója következik, a tét pedig a csoportelsőség megszerzése. |
|
|
2016-12-06 19:02 | pIeTRo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
|
Bournemouth |
0 |
0-0 |
0 |
3. |
|
Brighton and Hove Albion |
0
| 0-0 |
0 |
|
4. |
|
Burnley |
0 |
0-0 |
0 |
5. |
|
Chelsea |
0 |
0-0 |
0 |
|
6. |
|
Crystal Palace |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
|
|
|
Arsenal Gól Statisztika (Premier League - 0. hét) |
|
|
|
|
|
Rúgott gól - 0 |
|
Kapott gól - 0 |
0 |
0' - 15' |
0 |
0 |
15' - 30' |
0 |
0 |
30' - 45' |
0 |
0 |
45' - 60' |
0 |
0 |
60' - 75' |
0 |
0 |
75' - 90' |
0 |
Rúgott gólátlag : 0,0 gól / m. Kapott gólátlag: 0,0 gól / m.
|
|
|
|
|
|
|
|
|