Kölcsönjátékosok
2019-11-26 16:59 | Írta: GoldHand | Kategória: Egyéb

A következő rövid összefoglalóban elemezzük, hogy a klub kölcsönjátékosai, hogy teljesítettek ideiglenes klubcsapatukban.

Mohamed Elneny végig a pályán volt a Besiktas csapatában, akik Burak Yilmaz góljával 1-0-ra legyőzték a Konyaspor csapatát. Az egyiptomi középpályás sárgalapot kapott a mérkőzésen.

Ben Sheaf kezdőként kapott lehetőséget a Doncaster csapatában, és végig is játszotta a Wycombe elleni bajnoki találkozót. A hazaiak 1-0-ra győztek.

Jordi Osei-Tutu is 90 percet játszott a Bochum csapatában, akik 1-1-es döntetlent játszottak a Osnabruck gárdájával.

Az észak-macedón Dejan Ilev is végig a pályán volt kölcsöncsapatában, az SKV Sered csapatában, akik 2-0-ás vereséget szenvedtel a Slovan Bratislava együtesétől.

William Saliba sérülés miatt nem játszott a Saint-Eteinne csapatában.

Henrik Mkhitaryan, és Eddie Nketiah szintén sérüléssel bajlódik, így ők sem léptek pályára hétvégén csapatuk bajnokiján.

finsbury véleménye:
2019-11-29 15:22
Na, ezzel megvagyunk.Pont másfél évvel volt hosszabb ideig,mint kellett volna.Barki lesz, csak jobb lehet.Meg Sanlehinek kene repülni, mert különben ujra o hoz edzőt.

Sipoczky véleménye:
2019-11-29 14:43
jol irjatok, hogy tenylegesen ki az aki idealis egy nagy csapathoz, es hiaba Nuno ugyeskedese a Wolvernel, nem o azbide valo. Top edzo kell vagy egy regi nagyagyu, akire fepneznek. 2 ember kozul kell valasztani, Allegri vs. Arteta. Allegri letett mar az asztalra, itt is megallna a helyet, kerdes, mennyire. Arteta jo ideje az egyik legjobb edzo mellett lesi el a figurat. Arteta lehet a spanyolok kovetkezo nagy edzoje, ez nem kerdes. Henry/Viera/Bergkamp nalam egyenlore D tervkent johet szamitasba. Ljunberg meg sztem 1-2 mevcset kap.

Makaveli1971 véleménye:
2019-11-29 13:44
Ljungberg lenne az esszeru megoldás, majd nyaron hozni egy klasszis edzőt aki mellett Ljungberg meg fejlodhet.

fifa11 véleménye:
2019-11-29 13:23
Kicsit én is tartok ettől a Nuno száltól. Már az első vele kapcsolatos pletykák felröppenése után felsorakoztattam néhány érvet mellette és ellene, de sajnos inkább utóbbiból találtam többet. Oké, a Wolvesal remek munkát végez, kvázi kimaxolja azt a csapatot, de az Arsenal az más. Egyértelműen inkább a stabil védekezésre épít a portugál, de egy Arsenal kispadján nem lehet kontrákra építeni. Ellenünk nem feltétlen akar majd dominálni egy alsóházi csapat, ergo máris ugrott az alap elképzelése. Épp most rúgtunk egy reaktív stílusú edzőt, bár Nuno szerintem mindenképp jobb, mint Emery. Ahogy te is mondod sosem irányított még nagy csapatot. Nem nagyon ért el az előző csapatainál komoly eredményt, Valenciával volt egy 4. helye, de a következő szezonjában, év közben távozott/állították fel, erről nem tudok pontosat. És akkor ott van még ez az ügynökösdi, amit ha jól emlékszem már le is írítam valamelyik nap. Ugye Mendes ember Nuno, Sanllehi pedig jó viszonyt ápol Mendessel. Na aztán lehet hogy mi is egy ilyen félig nevelőklub lennénk, egy játékosügynök játszótere. Ez nem méltó egy élcsapathoz. Sanllehi jó szakember, a nyáron bizonyította, hogy nagyon tud "boltolni", de kurva jó lenne, ha nem mindent ő irányítana, mert nem feltétlenül ért mindenhez olyan szinten, mint az üzlethez. A sportszakmai szempontoknál talán inkább Edunak kéne irányítani. Bár nem tudom, hogy ő mennyire van Espirito ellen, elvégre egy nyelvet beszélnek, talán ő is mellette kampányol. Természetesen örülök, hogy Emery el lett takarítva, és természetesen Nuno is tiszta lappal indulna nálam, mert akár simán be is válhat, de talán lehetne ésszerrűbb megoldást is találni.

Pisti200 véleménye:
2019-11-29 13:16
Hât nem fogok könnyeket ejteni érte.

toloszek véleménye:
2019-11-29 13:11
A biztosan rossznál a bizonytalan mindig jobb. Legalábbis egy ideig. A fociban három hónapig. Nem Emeryről volt szó az utóbbi időben, hanem a játékosokról. Ők bizonytalanodtak el, de teljesen. Legyen egyelőre Freddy, nem tudjuk, hogy milyen menedzser, ha rajta múlnak a dolgok. Ha nem bírja, akkor nyáron jöjjön valaki, aki ért is ehhez a focihoz, meg az Arsenalhoz. [Újabb másfél év esett ki az életemből.] (Ne kezdjetek nekem ódákat zengeni Xhakáról. Xhaka egy bugris kecskebaszó. Takarodjon Kínába.)

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (93 felhasználó már megtette)