|
|
Sporting - Arsenal EL beharangozó |
|
|
|
|
2018-10-25 11:07 | Írta: GoldHand | Kategória: Interjúk
|
|
Nem telt el sok idő a Leicester City ellen (3-1) megnyert találkozó után, már itt az újabb mérkőzés a csapat számára. Unai Emery gárdája az Európa-liga 3. fordulójában, az eddig szintén két győzelemmel, a csoport második helyén álló Sporting csapatához látogat. A két gárda eddig még nem találkozott egymással az európai kupaporondon. A Sporting az első fordulóban 2-0-ra verte meg a Qarabag csapatát, majd idegenben aratott 1-2-es győzelmet a Worszkla csapata ellen. A londoni gárda 4-2-re győzte le a Woszkla csapatát hazai pályán, majd idegenben magabiztos, 0-3-as győzelmet aratott a Qarabag ellen. Mindkét csapat jó formában várhatja a mérkőzést, hisz a portugál alakulat öt meccs óta veretlen hazai pályán, míg az Arsenal hétfőn a Leicester legyőzésével, immár a 10. sikerét könyvelhette el zsinórban.
Nagyon sűrű a menetrendje az Arsenal csapatának, ezen felül rengeteg sérülés is tűzdeli a csapatot, így nem lenne meglepő, ha Emery forgatná a csapatot a csütörtöki mérkőzésen. A spanyol bezsélt a sérültekről a meccset meglőzően
"Nacho Monreal, Sead Kolasinac, és Petr Cech is a csapattal edz, de nem lesz ott a Sporting ellen készülő keretben. Maitland-Niles, és Laurent Koscielny is elkezdte a teljesértékű edzéseket, pontos dátumot még nem tudok a visszatérést illetően. Sokratis utazik a csapattal, míg Mavropanos csak novemberben kezdhet újra edzeni."
Unai Emeryt kérdezték a találkozó előtt a mérkőzéséről, és egy esetleges háromvédő felállásról.
"Meglátjuk majd, hogy milyen felállást alkalmazunk a találkozón. Szeretnénk jó taktikával előrukkolni, és megnyerni a mérkőzést. Szeretnénk a lehető legjobb teljesítményt nyújtani, és talán ezek a mérkőzések azok, amelyeken kipróbálhatunk néhány új variációt."
"Először is szeretném leszögezni, hogy fontos az EL a csapatom számára, a Sporting egy nagyszerű csapat, rengeteg tapasztalattal ebben a sorozatban, és kiváló játékosokkal rendelkezik. Sok minden változott idén a Sporting csapatánál,( erről bővebben itt olvashatok) sok játékos távozott, és új edző ült le a kispadra, de ez jelenleg mit sem számít, szeretnénk nyerni, és a csoport első helyén végezni."
"Fontos mérkőzés lesz a számunkra, próbálunk jól felkészülni, és megnyerni a találkozót, hisz akkor már a következő mérkőzésen bebiztosíthatnánk a csoportelsőséget."
A csapat már edzet is portugáliában, erről néhány képet itt láthattok. A találkozó 18:55-kor kezdődik, a mérkőzés helyszíne a José Alvalade stadion, a mérkőzés játékvezetője, Damir Skomina lesz. Az összecsapást a DigiSport 1 Élőben közvetíti.
Forrás: Arsenal.com
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
toloszek
véleménye: |
2018-10-26 15:26 |
|
|
|
Ray@ Nem gondolom, hogy divat lenne Aaront szidni. Nem is szidtam, csak rögzítettem a véleményemet. Egy pohár víz sok-sok cseppből áll össze, s ez a meccs volt az n-edik csepp. Ezért az indulat. CSK-ként nullára futotta a meccset. A mondat elején van a hangsúly! A többiek is gyenge meccset toltak: ezért fogalmaztam úgy, hogy "a sok igen gyenge teljesítmény mellett az övé volt a leges-leggyengébb." Ezt most is így gondolom, miután mégegyszer megnéztem a meccset. A kedvedért. Hogy ne legyek igazságtalan. Mert magamtól eszem ágában sem lett volna repetázni, -- ennyire nem utálom magam.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
arsenal1220
véleménye: |
2018-10-26 14:03 |
|
|
|
RayPK: Én meg a fizetési igényeit érzem erős túlzásnak...Nincs bajom vele,orulnek ha maradna de ennyiert nem engedhetjük meg ezt.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RayPK
véleménye: |
2018-10-26 12:53 |
|
|
|
ezek szerint Ramseyt még mindig divat utálni. kétségtelen, h ebben a szezonban nem megy neki, mondjuk nem is a saját posztján játszik, de azt erős túlzásnak érzem, h tegnap ő lett volna a legszarabb, ha Aubameyng belövi azt a sima helyzetet, akkor a wales-inek lenne egy gólpassza. akkor is ezt írnád Tolo? ja amúgy Aubama és Miki jobban játszottak volna Áronnál? Pierre vagy 100 helyzetet kihagyott (megjegyzezném Welbeck is, csak egyet berúgott és a többi az el lett felejtve), Miki inkább csak zavarta a társakat. őket miért nem veszitek elő? miért szinte mindig Ramsey (meg Özil)?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
aubameyang14
véleménye: |
2018-10-26 10:31 |
|
|
|
Srácok, ha nyerünk Vasárnap, és megverjük a Blackpool-t 100%-os lesz az Októberünk is. Ha megverjük a CP-t akkor tuti Emery kapja a hónap menedzsere díjat, aminek nagyon szurkolok.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
szasza86
véleménye: |
2018-10-26 02:00 |
|
|
|
lényeg a 3 pont! Grat! vasárnap is ez lesz! Addig meg RDR2! :DDD
|
|
|
|
|
|
|
|
|
arsenal1220
véleménye: |
2018-10-25 23:59 |
|
|
|
Ramsey idén erős 20 percet focizott...Fulham ellen mindenki majd lecidázta, mert rúgott egy sarkazós gólt.Én elsírom magam ha képesek leszünk kifizetni az általa kért fizetést....250???Mégis mire?Jelenlegi középpályásaink között kb esélye sincs kezdőbe kerülni.Torreira,Xhaka,Guendouzi,Özil is sokkal jobban teljesít nála és szerintem Niles is élni fog a lehetőséggel amit kap.Igazából innentől kezdve nincs akkora szükség rá, főleg ilyen indokolatlanul nagy fizetéssel...egyáltalán nem létfontosságú a hosszabbítása.Örülnék ha maradna egy normális fizetéssel de ha nem, akkor jöhet valami Mislintat találmány a helyére,akiben van annyi potenciál hogy később klasszis legyen. Ramsey minden csak nem klasszis...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
:: Előző mérkőzés
|
|
|
|
|
Boreham Wood vs Arsenal |
Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés |
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan |
|
:: Következő meccs
:: Streamek
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Csoportkörök utolsó fordulója következik, a tét pedig a csoportelsőség megszerzése. |
|
|
2016-12-06 19:02 | pIeTRo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. |
|
Bournemouth |
0 |
0-0 |
0 |
3. |
|
Brighton and Hove Albion |
0
| 0-0 |
0 |
|
4. |
|
Burnley |
0 |
0-0 |
0 |
5. |
|
Chelsea |
0 |
0-0 |
0 |
|
6. |
|
Crystal Palace |
0 |
0-0 |
0 |
|
|
|
|
|
Arsenal Gól Statisztika (Premier League - 0. hét) |
|
|
|
|
|
Rúgott gól - 0 |
|
Kapott gól - 0 |
0 |
0' - 15' |
0 |
0 |
15' - 30' |
0 |
0 |
30' - 45' |
0 |
0 |
45' - 60' |
0 |
0 |
60' - 75' |
0 |
0 |
75' - 90' |
0 |
Rúgott gólátlag : 0,0 gól / m. Kapott gólátlag: 0,0 gól / m.
|
|
|
|
|
|
|
|
|