Arsenal - Everton - ÉLŐ
2018-02-03 17:49 | Írta: GoldHand | Kategória: Mérkőzések

Immár az új igazolásokkal, és reméljük, győzelemmel veszi a Premier League 26. fordulójának akadályait Arséne Wenger csapata. Az ellenfél az Everton gárdája lesz. Nem számíthat könnyű mérkőzésre a londoni alakulat, hisz mind az Everton, mind az Arsenal legutóbbi 10 mérkőzéséből csak hármat nyert meg, tehát kijelenthető, hogy mindkét csapat gödörben van az elmúlt időszakban.

A mérkőzéshez tartozik, hogy a télen klubbot váltó, Theo Walcott kezdeni fog volt csapata ellen, mint ahogy az ágyúsok két új szerzeménye, Mkhitaryan, és Aubameyang is a kezdőcsapat tagja.

A két csapat legutóbbi 5 mérkőzéséből négyszer nyert az Arsenal, és egyszer az Everton. A legutóbbi mérkőzést, 2-5-re nyerte Wenger csapata.

Kezdőcsapatok:

Arsenal: Cech ;  Bellerin - Koscielny - Mustafi - Monreal ; Xhaka - Ramsey - Iwobi ; Mkitaryan - Aubameyang - Özil

Everton: Pickford ; Kenny - Martina - Williams - Keane ; Mangala - Guaye -Schneiderlin ; Walcott - Bolasie - Niasse

A mérkőzés játékvezetője Nick Swarbrick lesz, míg a találkozót a Spíler TV élőben közevtíti 18:30-tól.

Mindenkinek jó szurkolást kívánunk !

Go Gunners !!

Makaveli1971 véleménye:
2018-02-04 11:24
De jo erzes egy jo alazas utan kelni :D szoval.. En sose istenitettem sanchezt. Es 3 evbol 1(!) klasszis eve volt. Meghozza a tavalyi mikor kb 24 golt lott. De leszarom sanchezt en sose rajongtam erte. Haverok voltunk de ennyi :D :D Lacival nem lesz baj.. Ne fossatok jatszani fog. 2 csatarral kene jatszani, es mivel lacinak jo a mezonylabdaja, kapuval hattal is veszelyes (azok a lefordulasok, teuristen! ;)) eppen ezert en Auba melle es kicsit moge tennem a 2.hullamba second strikerkent! A mkhy, ozil, iwo 3 as bol valamelyik helyere lehetne ot besulyeszteni. Bizom benne, h Laci megtalalja a helyet. Lehet auaba neha kimegy a szelre majd Laci meg kozepre. Majd meccs kozben valtogatjak egymas posztjat. Nalam ez is megoldas.

fifa11 véleménye:
2018-02-04 11:03
Ssaint: Szerintem Alexis klasszis játékos, az egy másik dolog, hogy fél éve rosszul teljesít. Érthető, hisz menni akart, mi meg itt tartottuk. De emlékezzünk csak vissza az első éveire, mindenki őt istenítette. A csapat legjobbja volt. Jimcer: Jajj, istenem összedől a világ egy kurvaanyától vagy mi? Neked semmi közöd Wenger anyjához, akkor nem tökmindegy neked mit mondok rá? Ezeket amúgy nyilván nem komolyan gondolja az ember, hanem indulatból írja. És te miért kívánsz olyanokat Alexisnek, hogy egye meg a rák meg ilyenek? Az még undorítóbb megnyilvánulás szerintem, holott éveken keresztül meg te is odavoltál érte. Úgyhogy előbb inkább a saját portádon söprögess, minthogy a másét megszóld!

SSaint véleménye:
2018-02-04 10:46
fifa11 teljesen egyetértek veled. éni leírtam párszor hogy nem kap labdát laca nemhogy kiugratást... mikor idekerült akkor ha jol emlékszem az első 6 meccsén lőtt gól zsinórban /vagy csak hazain?/ de akkor még megjátszották és ő gólokkal hálálta meg ezt. DE mostanában neki kellett majd félpályáig viszamenni labdáért 1-1 támadás alatt is mert a balfasz középpálya és védelem képes volt egy szögletből is hazaadni annyira nem volt ész a játékban... sanchez meg igy hogy mu ba pénzért ment lehet savazni kicsit de ne felejtsük el előtte milyen jól játszott. nem rontott el annyi helyzetet és passzol gólt vágott. de miután évekig semmit nem nyertünk /jah a kupa :( és semmi előrelépést nem látott lépni akart és akkor kezdett szarul játszani. valamiylen szinten érthető. de még nyáron kellett volna eladni 2-3x annyiért igaz akkor meg nem látunk semmi igazolást mert benyelték volna az árát .

fifa11 véleménye:
2018-02-04 10:44
roszko: Legyen igazad, bár annyit még hozzáfűznék, hogy Laca remélem nem lett lefokozva szinte csak az EL-re, mint ősszel Giroud, mert abból puffogás lesz a részéről, és teljes joggal.

2018-02-04 10:38
Gunn3rheart jól beszélsz de attól függettlenül tény hogy a vége felé fék volt , pont azon okból amit leírtál, és,az is tény , hogy ez jobb nem lett volna .

2018-02-04 10:36
Fifa ne féljél Lacának meg lesz a helye a kezdőben . Alapba nem árt egy picit pihentetni ami nem csak a csapatnak érdeke de neki is az . Most van 2 csatárunk van erre lehetőség . Ne felejtsd el , hogy nem mindenki olyan könnyen szokja meg a PL tempóját . Hétköznap játszott szerintem hól tetzék , hogy pihentették , föleg ,hogy az EL be neki kell szórni majd a gólokat. Egyébként Lacát jobb begejezőnek tartom üint Aubát és összjátékban is jobbnak tartom . Ő tud kapufal háttal játszani Auba,nem . Ellenféltől függően lehet variálni ki mikor kezdjen . Lényeg , hogy nyerjen a csapat. Laca meg profi én már vagy 4-5 évre rajongók a játékáért . Mikor még a kanyarban se volt a leigazolása már azért sírtam milyen jó lenne ő itt . Nem olyan könnyen adja ő fel . Miki és Auba nagyon érzik egymást igy gyorsan belehett dobni de idővel biztos úgy finom hangolunk majd a csatárjátékon , hogy Laca és Auba is a pályán lesz . Egyébként Lehet nem lőtt gólt mostanában de a kapu elött veszélyesen játszott és hasznosan jó százalékkal lő kapura és csak szerncsén múlott , hogy nem talált be kapufa ....stb .Esetleg egy mákos védés a kapus részéről . Jók leszünk elől .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (78 felhasználó már megtette)