Watford - Arsenal - ÉLŐ
2017-10-14 17:42 | Írta: GoldHand | Kategória: Mérkőzések

A válogatott szünet után ismét folytatódnak a Premier League küzdelmei. Arséne Wenger csapata a ezúttal a Watford otthonában lép pályára, és próbálja begyűjteni a három pontot, így zárkózni az élmezőnyhöz. A haza csapat jelenleg a 8. helyen áll a tabellán, míg az ágyúsok az 5. helyet foglalják el a tabellán. Legutóbbi öt mérkőzésükből a Watford kétszer, míg a vendégek háromszor tudtak diadalmaskodni. Legutóbbi összecsapásukon a Watford 1-2-re nyert az Emiratesben.

Kezdőcsapatok:

Watford:

Gomes (C); Kabasele, Mariappa, Britos; Femenía, Doucouré, Cleverley, Holebas; Pereyra, Gray, Richarlison.

Arsenal:

Čech; Koscielny, Mertesacker, Monreal; Bellerín, Elneny, Xhaka, Kolasinac; Iwobi, Welbeck, Lacazette.

Stream

Chat

A mérkőzést a Spíler Tv élőben közvetíti 18:30-tól.

Mindenkinek jó szurkolást ! Go Gunners !

gezababa véleménye:
2017-10-17 11:38
Jim: mondom érinthetetlenül! :P Amúgy a 8-2-t elég merész dolog a rossz taktikára visszavezetni.

gezababa véleménye:
2017-10-17 10:16
Pont most (már egy ideje) olvasgatok egy PL taktikai könyvet, amiben SAF taktikai fejlődéséről is bőven írnak. Ami nekem a legjobban tetszett SAF dimenziójában, hogy rohadtul ismerte a korlátait, és tudta, hogy nem egy taktikai géniusz, és nem is akart feltétlenül azzá válni. Ezért két dologra fókuszált kimondottan taktikai téren: 1. nemzetközi haccintéren csak akkor lehet sikeres, ha legfrissebb taktikai húzásokkal tisztában van, és a csapatra vonatkoztatva megfelelően alkalmazza (Cantona leigazolás, Scoles deep lying playmaker, Rooney-Tevez-Ronaldo direkt éra), 2. mindig olyan másodedzőt választott, aki a saját taktikai gyengeségeit képes volt kompenzálni. Carlos Queiroz kiemelkedik mindenki közül, aki CR köré építette taktikailag a csapatot Rooneyt és Tevezt alárendelt szerepben játszotta, és olyan védelmet hozott össze, aminek minden tagja a PL álomcsapatába kapott helyet (vidic-ferdinand-evra-neville és VdSaar). És akkor nézzük meg, hogy nálunk Wenger-Bould taktikailag mennyire van a toppon. Inkább ne... Ezt a nevet meg csak úgy itt hagyom, érinthetetlenül: Pat Rice.

fifa11 véleménye:
2017-10-17 09:30
Ez mekkora közhely, hogy a Realban meg a válogatottban milyen jó. Kérdezzetek meg 10 Realost, 7-8 szinte biztosan azt mondja, hogy a stílusa ott is ilyen volt. Én mindig azt hallom tőlük, hogy 1lábas, nem védekezett eléggé, stb. Ezekben van igazság, de ahogy szasza is mondja, egy normális csapattal/koncepcióval sokkal jobb, talán a legjobb 10-es lehetne. Ez egyébként nagyon sok játékosunkra igaz. Jóval több van nem 1, nem 2 emberben, de Wenger nem képes kiaknázni a bennük rejlő potenciált. Lehet savazni a játékosokat, de ameddig olyanokat nyilatkozik pl. Szczesny, aki azért lehúzott itt egy pár évet, hogy zero taktikai utasításokkal látja el imádott mesterünk őket, és csak fizikális felkészülés van, addig sok jót ne is várjunk tőlük.

2017-10-17 08:20
baszki....nálunk játszik lassan 4 éve a világ (mások szerint is) egyik top irányítója....ÉS ez a klub a vezetéssel, a többi játékossal, a menedzserrel annyira kibebaszott impotens hogy a tudását összvissz 1 évben sikerült úgy ahogy 80%-ban kihasználnia.....jár a lassú taps! Faszák vagyunk! Nagyon sajnálom ha elmegy....de így már nem vszek Özil mezt....beszarás ha majd erre visszagondolunk 20 év múlva. Wenger egy mocskos idióta....olvastátok Wojo szavait? 10 év alatt semmit nem tanult az Arsenalnál arról, hogy mi az a taktika. Nah most a Wenger fanatikszek gyűjjenek már és magyarázzák a bizonyítványt. NEKÜNK volt igazunk akik azt mondtuk wenger taktikailag kb Teletaby szint...ezért vesz olyan gamereket akik értelmiségek és abban bízik hogy majd megoldják. És beszarok de ez volt amikor bejött.....de ez kb olyan mintha egész életedben orosz rulettet tolsz 1 tölténnyel a 6-os tárban....egy idő után mindenkinek eljön a BUMM a Fejbe szitu!!!!!!!

Makaveli1971 véleménye:
2017-10-17 00:16
Ozil egy kis kocsog.. Akkor szologasson vissza, ha megtalalja a sajat toket.

2017-10-16 22:15
Nem mondom ,hogy nincs igaza , de mióta Özil vissza szólt nekik azóta nagyon rajta van .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (101 felhasználó már megtette)