Giroud meglőtte a 100. gólját az Arsenalban
2017-09-29 11:01 | Írta: GoldHand | Kategória: Interjúk

Arsenal labdarúgó csapat tegnap, egy nagyszerű mérkőzésen 2-4-re győzte le a BATE Borisov csapatát az Európa Liga második fordulójában.

Arséne Wenger egy ingen tartalékos csapatot küldött pályára, gondolva a hosszú utazásra, és már a hétvégi Premier League bajnoki fontosságára. Ott volt a csapatban azonban, többek között Olivier Giroud. Az a Giroud, aki a 49. percben büntetőből betalált, ezzel megszerezte a 100. gólját az Arsenal színeiben.

Giroud ezzel a góljával igen nevezetes névsor tagja lett, ami Arsenal játékosokat illeti, hisz ezen a listán tartózkodik Thiery Henry, Ian Wright, Dennis Bergkamp, de több mint száz gólnál jár már Theo Walcott is.

A francia csatárt a mérkőzés után kérdezték a jubilálásról:

„Nagyon büszke vagyok, hogy ezt elérhettem.”

„Hogy őszinte legyek veled, nagyon vártam már, hogy elérjem ezt a határt. Sokszor nem is a cél lebeg a szemed előtt, elvállalsz olyan helyzeteket amiről nme gondolnád, hogy gól lesz, sokszor pedig egy-egy könnyebb szituációt is sikerül elhibáznod. Ez mind a futball része.”

„Nagyon boldog vagyok, és remélem még sok gólt szerzek az Arsenal színeiben.”

fifa11 véleménye:
2017-09-29 17:27
Nem tudom mit linkeltél, az angolom kuka, de én úgy tudom, 23.-án játszunk a Pool ellen. Azért szent este elég morbid lenne focizni... Remélem ez csak egy rossz vicc.

2017-09-29 15:40
[link] Elvileg dec 24 magyar idő szerint du 5kor lesz az Arsenal-Liverpool. az angolok nagyon ki vannak akadva hogy hogy lehet szentestere szervezni de szerintem kurva jó :D

gezababa véleménye:
2017-09-29 14:43
A jelenlegi költségekkel azonkívül, hogy az egyszerű embereknek lassan felfoghatatlan, szvsz nincs úgymond semmi baj. Simán lehet, hogy pár éven belül 100milla átlag átigazolási költségek lesznek nagyobb nevek esetében. Az átigazolások reálértékei igazából még mindig a helyén vannak, Neymar persze kiugró, de lesz ez még így se. Ne felejtsük el azt a nagyon fontos dolgot, illetve ne vegyük el a kluboktól azt a tényt, hogy az esetek nagy részében, megtermelt, valós bevételekből (vagy alapból a tulaj meglévő pénzéből) bonyolítják le az üzleteket, és nem hitelből (kivételek persze vannak: leeds, bolton, blackburn stb.). Ráadásul azért a FIFA/UEFA a csapatok körmére néz, az FFPnek ennyi pici, apró előnye van: nem hitellufi az egész biznisz, de ha néhol még az is lenne, akkor sem okozhat világgazdasági válságot. Csődbe megy a leeds? Megy a negyedosztályba, ennyi. Vagy a skót Rangers? Negyedosztály. A mostani nagy klubok meg gyakorlatilag képtelenek a csődre, vagy nagyon okosnak kell lenni egy csődhöz. És bár nekünk valamelyest életünk a foci/szurkolás, az Arsenal, mint klub a pénzügyi világban nem jelent többet, mint egyetlen darab magyarországi Auchan vagy Tesco (és jó néhányat bezártak, azt meg sem volt gazdasági válság...)

mrkvcspl véleménye:
2017-09-29 14:35
Sunzara: Az tény, hogy szimpatikusabb a játékospolitikájuk, mint az arab lóvébán dúskálóknak, de ezzel a mentalistással hamar a portugál bajnokság szintjére süllyedhet a Bundesliga. Egyébként vettek még pár embert nyáron, csak annyira jelentéktelenek,hogy szót sem érdemelnek. De mindegy, lehet örülni Giroud teljesítményének,mert az tényleg teljesítmény, hogy egy ilyen ügyetlen játékos 100 gólt rúgjon 5 év alatt.

2017-09-29 14:02
azt hogy vette le: [link]

2017-09-29 14:01
nem egy szuper sztar de nem rossz csatár. nyilván első embernek vicc de kiegészítőként kiváló és nem is érzem azt rajta hogy olyan hiú geci lenne hogy ez neki ne legyen eleg és lelepjen mashova kezdőnek. van ebben a sracban alázat, nem az a klasszik zsoldos mint a legtobb jatékos (itt is az osszes többi csapatban)