Újabb távozó - Chamberlain aláírt a Liverpool csapatához.
2017-09-01 09:57 | Írta: GoldHand | Kategória: Egyéb

Az Arsenal és a Liverpool hivatalos oldalán jelentette be, hogy a két klub mindenben megegyezett egymással Alex Oxlade Chamberlain eladásáról.

Alex hat év után hagyja el az Arsenal csapatát a rivális, Liverpool kedvéért. Az angol válogatott középpályás 199 mérkőzésen lépett pályára az ágyúsok színeiben, ezalatt az idő alatt 20 gólt szerzett, illetve három FA kupát nyert a csapattal.

A Liverpool közleményében az áll, a 24 esztendős angol válogatott játékos hosszú távú megállapodást kötött új klubjával. Az átigazolási díj összegét egyik fél sem hozta nyilvánossága, a helyi sajtó szerint 40 millió fontért váltott klubot a Southamptonnál nevelkedő labdarúgó.

A játékos jelenleg az angol válogatott világbajnoki selejtezőire készül, ezért röviden csak annyit mondott, boldog, hogy a Liverpoolhoz szerződött.

Az Arsenal csapatánál mindenki sikeres karriert kíván a középpályásnak.

bojan véleménye:
2017-09-06 14:09
A világ legdrágább jegyáraival nekünk a Leicester modelt kell követnünk!Ez a nagy szégyen amit ezek a szemetek összehordtak legutóbb!El kell valahogy takarítani ezeket erővel,mert itt még csúnyább világ lesz!Özil is nyilatkozgat,de még nem nagyon írta alá a hosszabbítást az sem,pedig már megküldték egy heti 280-assal is,szerintem az is lépni fog ingyen...Akkor meg miért nem fogta be inkább...Nem tudom hogy milyen akarással lesz ott Sanchez is,de talán jobb lett volna eladni 60-ért,még helyettes nélkül is!Jöjjön már az afrikai pénzes bácsi,bár csak 2020-ra ígérte az ellenállhatatlan ajánlatot a klubért!

gezababa véleménye:
2017-09-06 10:30
Szerintem különbséget kell tenni aközött, hogy egy fiatal játékos beugróként nem totál csőd, adott esetben képes lendíteni a csapat játékán, és hogy vele képzeljük el (a bajnoki címre törő) jövő csapatát, azaz kulcsember. Előbbire Holding, Iwo, utóbbira - bár klubhűsége megkérdőjelezhető - talán csak Bellerin alkalmas. Emlékezettek vissza: amikor Bellerin megkapta a lehetőséget (ismert okokból) 3-4 meccs alatt kiszorította Debuchyt. Amikor Fabregas idejött, olyan hatással volt a csapatra, hogy Wenger eladta Vierat. Én az ilyen fiatalokat hiányolom és ezért vagyok pesszimista. Iwobi a szezon első felében elég sok meccset kapott, és nem ragadt meg a kezdőben vagy a közelében (nem jogtalanul). Holding - bár én tökre bíztam benne, és nem elsősorban a saját hibájából - nem hozza az elvárt szintet. Én örültem volna pl. ha OX marad, mert talán most kezdett el beérni, de tény, hat éve alatt rengeteg lehetőséget kapott és nem hozta a szintet (a hangsúly ott van, hogy egy bajnoki cím álmokat kergető csapat 6 évig bízott egy nem jól teljesítő játékosban). Furcsa, de igazából az örök kedvenc, csalódást soha nem okozó francia postás, Sanogo volt az egyetlen, akivel a klub azt tette amit egy fiatallal tenni kellett. Bedobták a mélybe, nem vált be, kölcsön adták hátha lesz még belőle valami, nem lett, és csókolom. Ha őszinték akarunk lenni ez lenne/lett volna Iwo, Holding, Ox életútja is. Persze, idő és türelem kell a fiatalokhoz. De 5-6 év és a bajnoki álmok ezzel nem férnek meg. És hogy a végén még cáfoljam is magam, Chambers jó volt kölcsönben, eladtuk volna, kérték is, de maradt és nem játszik :D

Lefty véleménye:
2017-09-05 22:56
Véleményem szerint a mostani játékunkat nem vetné vissza egy-egy fiatal belépítése. Ugye 0-ról nehéz is lehetne esni és mivel nem is igazoltunk a keret is karcsú. Nyugodtan lehet kupákban játszatni őket, mert ha megint el kap minket a dögvész ( el fog ne féljetek) és kidől vagy 5 játékos, akkor hirtelen a mély vízbe kell dobni őket, mert nem lesz más. Na az lesz a blama.

Chory véleménye:
2017-09-05 22:42
Roszko. Teljesen igaz. És én is kiemeltem, hogy csak egy két fiatal kellene (aki jól teljesít), mellette a rutinosaknak kell valamit mutatni.

2017-09-05 22:09
Chory Iwobi , Holding ,Bellerin és,akiket anno kényszerből felépitettünk még itt vannak . Az utóbbi években inkább a rutin felé mentünk el ami azzal jár ,hogy a fiatalok nagyon nehezen tudnak majd megtapadni . Szerintem ez teljesen normális .

Makaveli1971 véleménye:
2017-09-05 20:20
Campbell-t kellett volna beépíteni.. Iwonal is magasabbra tartom. Nem is ertem a kolcson adasat, plane, h a nyaron 2 szelsonk is krizis helyzetbe volt eligazolas teren, ebbol az egyik lepett is.. Ismet egy kudarc a nyarat illetoen.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (115 felhasználó már megtette)