Lacazette elérhető
2017-06-27 14:07 | Írta: tökágyús | Kategória: Egyéb

Vajon az, hogy a Lyon megszerezte Bertrand Traorét a Chelsea csapatától, azt jelenti, hogy Lacazette elhagyja a csapatot?

Jean Michel Aulas, a Lyon elnöke sajtótájékoztatón jelentette be Traoré érkezését, az üzlet ezzel teljesen hivatalossá vált.

Ismét beszélt arról is, hogy ha Lacazette szeretné elhagyni a klubot, megfelelő ajánlat esetén nem gördítenek elé akadályt.

A Skysports értesülései szerint a megfelelő ajánlat az lenne, amelyet az Atletico Madrid is fizetett volna a játékosért - 46 millió font átigazolási összeg plusz 10 millió font bónuszok.

Aulas azt is elmondta, hogy csapata közel áll Mariano Diaz megszerzéséhez a Real Madridtól.

Ez a megfelelő alkalom egy klasszis csatár igazolására?

Forrás: skysports.com

RayPK véleménye:
2017-06-29 18:42
azért Lefty ez nem így megy, h veszel egy olcsó játékost, aki nem válik be majd eladod haszonnal. ha nem válik be esik az ára is és a 8-10 millából lesz 4-5. és azért hoztunk mi ide tehetségeket is, Holding, Chambers személyében. amúgy a pletykák nagy része, tuti kamu, csak azért van, h a játékos árát felnyomják és sajnos jól is csinálják ezt, az igazán nagy tehetségekért egyre nehezebb harcba szállnunk, mert ilyen elgurult gyógyszerű gyökerek 100 milliókkal dobálóznak. nekünk persze, h megfontoltnak kell lennünk és nem szabad insta megvenni egy játékost annyiért, amennyiért mondják. jó példa erre Lacazette és Lemar is. előbbi 26 (vajon eddig miért nem ment egy nagyobb klubba?) és habár szórja a gólokat Lyonban én valahogy mégis úgy érzem, h nem biztos, h beválna a PL-ben. a másik Lemar, egy fiatal srác, akinek volt eddig egy szezonja (Chicharitora emlékeztek még?). ez így végképp zsákbamacska. szóval türelmesnek kell lenni. ja és "igazoltunk" már, csak az edzői stábba.. szóval csak okosan, nem szabad elbaszni a pénzt

2017-06-29 18:25
ma se jött senki mi?:D

Makaveli1971 véleménye:
2017-06-29 18:03
Pedrot biztos nem csereli le.. Persze h ra kell menni a fiatalokra. Lassan kioregszunk :D :D most ott vagyunk kurvagyengek ahol eddig bivaly erősek voltunk. A fiatalok vadaszasaban.

fifa11 véleménye:
2017-06-29 17:33
Hát nem tudom, én jelenleg Lemaron és Mahrezen kívül nem nagyon tudok elképzelni más opciót. Lehet, hogy csak azért mert másokkal nem hoztak minket szóba, nem tudom. Abban igazat adok roszkonak, hogy ne kajáljatok be mindent, közel sem biztos, hogy valós a Chelsea és a City érdeklődése Lemarért, még ha a Chelsea-be talán akadna is neki hely. Conte lehet lecseréli Williant vagy Pedrot, és hoz egy jobb játékost a kezdőbe helyettük, de nem hinném, hogy ez Lemar lesz.

Lefty véleménye:
2017-06-29 17:02
Az a baj már régóta nem hoztunk ide semmi ígéretes fiatalt aztán csak a fejünket fogjuk, amikor elmennek riválishoz és olyan évet produkálnak amivel rögtön a dupláját érik. Dembele 12 millió font volt!!! Most mennyit kérnének érte? Lemarért 35 millió a mai árakhoz képest teljesen reális lenne szerintem. Vagy ott van a másik Dembele is a Celticben. 20-as körül simán el lehet hozni. 20 éves így még kölcsön is adhatnánk pár évig, de vigye csak őt is más aztán amikor érdeklődünk mondjanak rá 50-60 milliót. Ha jól emlékszek anno Isco is 30 milla volt most meg a csillagos eget is lekérnék érte. Jó persze az a Real volt velük nem tudtunk volna versenyre kelni de ilyen igazolások kellenének nagyon 1-2 pluszba. Özyakupot is írták korábban, hogy visszavennénk. Na ő még padra is megérné. Néztem róla pár videót bőven jó lenne. Válogatottban is alap kezdő. 8-10 millió között kérnének érte ami vicc, mert mi a legszarabb játékosainkért is többet kérnénk kb. Persze attól még lehet jobbat is igazolni oda, de ilyen játékosokat bőven megérné pár milláért idehozni ha nem válik be meg többért eladni. De az utóbbi években akit idehoztunk , hogy majd megváltja a világot az Sanogo szintű volt volt.

2017-06-29 17:00
Maherzért nem kérhetnek annyit már mert van egy záradék a szerszödésében , amugy a Rokák az öszi szezont morális okok miatt bukták , de tavaszra már hozták magukat ahogy az Algér is .Lemárral is csak azért nagy a mellény mert gondolom van még jó pár vissza a szerzödéséböl .Mindenesetre mndenki döntse el de az látszik ,hogy nem az eggyetlen esélyünk Lemár söt . A City meg Chelsea dolgot pedig fentartásokkal kezelem , hova kellne nekik Lemár .

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (120 felhasználó már megtette)