Bellerin meglátásai az ifistaként szerzett tapasztalatairól
2017-06-24 10:21 | Írta: Nagy Varga Dávid | Kategória: Interjúk

Napjaink Európa legjobb hátvédjei között tartják számon, Hector Bellerin úgy érzi, hogy fiatalként meghozott döntése, kulcsfontoságú volt a fejlődésében. A spanyol válogatott a Barcelona regionális ligában induló csapataiban játszott, mielőtt megérkezett Észak-Londonba, ahol megtapasztalta, mit is jelent igazi futballistának lenni.

A fiatal jobbhátvéd az Arsenal Player-nek összefoglalta milyen különbséget tapasztalt a spanyol és angliai körülmények között.

“Angliában már az ifistáknál is minden sokkal professzionálisabb, mint amihez addig (a Barcelona-nál) szoktam. Emlékszem, hogy már (az utánpótlás csapatoknál is) hidratációs, testzsír- és mobilitás-teszteket végeztünk. Adatokat gyűjtöttünk a tréningek alatt és mérkőzések után. Amikor a Barcelona-nál voltam minden a futball körül forgott, egy teljesen eltérő mentalitás uralkodott. A liga teljesen más volt Spanyolországban, csak a régió többi csapatával játszottunk. Ez nálunk Katalóniában azt is jelentette, hogy alig pár igazán megerőltető meccset kellett játszanunk. Ezek közül az Espanyol elleniek mindig kiemelkedtek. Itt Angliában ugyanakkor az egész országban játszottunk más Premier League-csapatok ellen, ami természetesen sok szempontból elég nagy különbséget jelentett, az addigi rutinhoz képest."

"Sokat kell az otthontól távol töltened: utazol, hotelekben szállsz meg. Ez kiváló alkalmat ad arra, hogy belekóstolj, milyen is az élete egy professzionális játékosnak. Megtanulod nagyon hamar, hogy ez alapvetően egy magányos életforma. Természetesen körül vagy véve csapattársakkal, ugyanakkor sok mindent nem tehetsz meg, például nem minden családi eseményen tudsz résztvenni. Korán meg kell értened, hogy sokat kell utaznod, azért, hogy az otthonodtól távol játszhass, ez igazán jó lehetőség, hogy megtapasztald az érzést milyen az abszolút csúcson játszani.”

Forrás: arsenal.com

Chory véleménye:
2017-06-27 23:56
Maka. Már egy oldallal arrébb vagyunk(bár oda se ír senki). Mindenki nyaral biztos. Szerintem kosira még szükségünkvan. Még ha pár év múlva csak potom összegért tudjuk majd eladni, akkor is megéri itt tartani. Szerintem.

2017-06-27 23:18
Irjatok mar valamit.. Van vagy 500tag azt 10aktiv ember van. Se meccsek se semmi.. Legalabb az oldalon legyen valami :D elv Ksocielnyt vinne a Milan. Mit gondoltok? 31 eves.

2017-06-27 11:26
Ezek a xenoversek nagyon nem jonnek be.. A budokai 3 volt a kedvencem. A sima verekedos :D nem ez az ossze vissza repkedos azt se tudod merre vagy arcal iranyitasos buzisag. De most kiadnak egy újat! Az a neve dragon ball fighterZ. Az 2d-s es kurva jol nez ki. Gyors combo-k latvanyos tamadasok.. Egesz fasza nezd majd meg :D viszont az off tol elterve.. :D ki a gecinek kell ez a csovedek Turan? ?

2017-06-26 22:38
Az 1 et vegig basztam.. Nagyonnagy játék. A kreativitasodon all h viszed vegig. Tombol a pestis ha sokat gyilkolsz tobb a fertozes stb.. (ugye kabitani is lehet az ellenfeleket) a story is jo. Gyujtogetni is lehet benne. Kelloen groteszk es néhol nyomaszto.. Nekem nagyon atjott :D a 2.resszel en is szemezek :D verekedosbol meg egyertelmu h az Mk amit ajanlok. A tekken geci szar lett.. Aki arra azt mondja jo az mar buzi :D :D de ha mar a foci miatt vagyunk utt.. Pro evo 17.. Hatalmas jatek :D en is fifas voltam regen.. Uj volt a pes.. Szokatlan es nehez. De adtam neki egy eselyt.. Es 2005 tol folyamatosan meghalalja :D ez a 17 ez valami kibaszott. Es ps4 en lehet modolni a jatekot egy pendriveal. Parperc es benne lesz minden Pl csapat nevekkel mezekkel uj igazolasokkal stb.. Na mind1 kurva intelligens jatek. Adjatok neki egy eselyt. Nincs 2 egyforma gol benne! :D

2017-06-26 21:57
Jim: vigyazz nehogy kolbija legyen a puncinak ;) :D :D Szasza jim: csak ilyen agyon hypeolt szarokkal toljatok? Vagy toltok valami ertelmeset is.. Dishonored, life is strange, silent hill, ori? Valami ilyesmi?

pinters véleménye:
2017-06-26 20:07
Szórjuk meg Őket, hajrá ARSENAL! (Kedves olvasók! Szeretnénk felmérni mely csapat szurkolói képviseltetik magukat a legnagyobb létszámban az oldalon. Ezért megkérünk mindenkit, a poszt alatt lájkolja kedvenc csapatának nevét. (Senki ne írjon, csak lájkoljon, mások hozzászolása törlésre kerül.) [link]

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (58 felhasználó már megtette)