Wenger hosszabbított
2017-06-01 12:00 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk

Az Arsenal Football Club és Arséne Wenger kétéves szerződéshosszabbításban egyeztek meg.

A hír bejelentésekor a többségi tulajdonos, Stan Kroenke ezt mondta:

"Az a célunk, hogy megnyerjük a Premier League-et és az európai nagy kupákat. Ezt várják a szurkolók, a játékosok, a stáb, a menedzser és a klub vezetése is, és addig nem nyugszunk, amíg ezt el nem érjük. Arséne a legjobb menedzser, aki ebben tud nekünk segíteni. Fantasztikus eredményei vannak, és mindenki támogatja őt."

Arséne és a vezérigazgató, Ivan Gazidis megvizsgálta a pályán és azon kívül folyó ténykedést, hogy meghatározzák a klucspozíciókat, amiben fejlődni kell.

Arséne, aki rekordot jelentő hetedik alkalommal emelhette magasba az FA-kupát, ezt mondta:

"Imádom ezt a klubot, és optimistán és izgatottan várom a jövőt. Megnézzük, mit csinálunk jól, és hol tudunk még fejlődni. Jó játékosok alkotják a csapatot, és néhány erősítéssel még sikeresebbek lehetünk. Elkötelezettek vagyunk, hogy megnyerjük a bajnokságot, és ez lesz a középpontban nyáron és a következő szezon során."

"Hálás vagyok a vezetőség támogatásáért, és Stan is mindent megtesz, hogy még több trófeát nyerjünk. Ezt akarja mindenki, és tudom, hogy a szurkolók is ezt szeretnék világszerte."

Ráadásul tavaly nyáron rekordot jelentő 110 millió fontot fektettek be játékosokba, majdnem 40 milliót eszközökbe a London Colney-ra és a Hale End-i akadémiára az utóbbi két évben.

Ivan ezt mondta:

"Nincs önelégültség jelen a klubnál. Az a célunk, hogy kupákat nyerjünk hazai porondon és Európában is. Minden ennek érdekében van megtervezve, és idén nyáron keményen fogunk dolgozni a pályán és azon kívül is, hogy javuljunk a következő szezonra. Az utóbbi években a klub elismertsége minden szempontból nőtt, és megvannak a lehetőségeink, hogy sikeresek legyünk, és elérjük azokat a célokat, amiket a szurkolók és mi felállítottunk magunknak."

2017-06-09 09:21
Jó akkor légyszíves másold most be az egész nyilatkozatot , ahol elmondja hogy jól érzi magát ,Londonba ,nem tárgyal senkivel ,és dolgozni fognak azon ,hogy ujra a BL be játszunk . Ez megint csak össze van vágva pár mondat ,lehet ezzel játszadozni ,de nem mindegy ,hogy vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit . Amit te olvastál a másik oldalon azok is csak kivágott részek amit átvettek egy másik portálról .Arrol már nem is beszélve ,hogy akaratlanul is vannak csusztatások a forditásba ,mert egy spanyol nyilatkozik angolul vagy átforditják angolra majd mi ezt át magyarra . Nem érdemes ennyire lovagolni a szavakon .Alpa a helyzet is nevetséges ,hosszabít 6 évet utána meg menni akar , nem is tárgyalhat senkivel a klub engedéje nélkül. Meg ugyan ebben a nyilatkozatban szintén elmondja hogy nem tárgyal senkivel . Más felöl pedig a klub érdekei is mást diktálnak és az irányitás az ő kezükbe van .Ezt kellene megérteni végre ,egy komoly portál vagy hírforrás se foglalkozott ezzel a dologgal ,ami egy ekkora igazolásnál fura lenne. Azért most 100 szor bemásolhatod ezt az összevágott részeket. De ha,ez még igaz is lett volna hogy minden ebben formában hangzott volna el az eligazolásának az esélye szinte 0 lett volna.

2017-06-09 08:18
várjál segítek hogy értsed a dolgokat: Az ember sosem tudhatja, mit hoz a jövő, Londonba kell majd visszamennem, midnen játékos szeretne a legmagasabb szinten, azaz a Bajnokok Ligájában játszani, Nagyszerű hallani a Barcelona érdeklődéséről, hiszen ott nőttem fel., eddig a családom is itt élt, de most családi okok miatt vissza kell térniük Barcelonába. Nekem is nehezebb lesz, mivel a természetem miatt is nagyban függök tőlük, és nagy kihívás lesz nélkülük élni., Rengeteg minden történhet a nyáron .................fogod? ezek olyan szavak, mondatok amelyek alapján felmerülhet a kérdés mi az anyádat nyilatkozol össze vissza?

2017-06-08 21:16
Szerintem nem értettem félre semmit ,Bellerin meg egyértelmüen fogalmazott. De mindegy ,egyszerüen csak azért mentem bele a dologba ,hogy nehogy már lemenjünk a Barca divat emberkék szintjéte . Komolyan mondom mutogatni kellene öket az állatkertbe . Mikor Bellerin berobbant keserü volt a szölő és a többség folyamat fikázta ,még télen is .Erre most vörösre verték a répát Bellerinre ,hát az elöjáték meg volt most meg mélytorkozzák le egymást .

pinters véleménye:
2017-06-08 21:09
Na, innen is lepattintottak minket: James Rodriguez 69,8M font [link]

pinters véleménye:
2017-06-08 20:50
Úgy néz ki még mez szponzort is újat kell keresni? [link]

2017-06-08 20:13

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (156 felhasználó már megtette)