Kezdő: Forster, Yoshida, Clasie, Long, Davis, Martina, Van Dijk, Reed, Boufal, Bertrand, McQueen

Cserék: Lewis, Cedric, Stephens, Ward-Prowse, Hojbjerg, Sims, Rodriguez

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Profil
Üzenet
titi1982 véleménye:
2016-12-01 12:02
gezababa:+1 Nincs itt nagy baj!Nekem sem tetszett az első félidő,de a második biztató volt.Egyedül Ramsey megítélésével nem értek egyet.Iszonyat gyengén teljesít!Lehet hogy nagyon akar,de nem tesz hozzá semmit!Ennél még Ox is hatékonyabb és benne is ég a bizonyítási vágy!Egyébként gondolja át mindenki,hogy könyebb elengedni ezt a semmi kupát vagy ebben a kiélezett bajnokságban fáradtság miatt pontokat veszíteni és lemaradni mint pl a juhnyájtid!????Szerintem cserélnének velünk! :) Én bízok a csapatban és remélem a játék is pozitív irányba halad!

Profil
Üzenet
gezababa véleménye:
2016-12-01 09:14
Szerintem egy kicsit túlreagáljátok... Igen az első félidő botrány volt. A Soton viszont azt nagyon meghúzta. A Soton "A" csapattal jött, egyértelműen kupára hajt, a PL-ben sem egyszerű ellenük, a csikócsapatunk/sérülésből felépült és formáját kereső kiegészítő embereink nem tudtak mit tenni. Elneny betegen vállalta a játékot. Persze probléma volt a motivációval is, de ez a Soton nagyon fegyelmezett volt, és két kidolgozott, de nem ordító helyzetből lőttek két nagyon szép gólt. Volt ennél a meccsen nekik is és nekünk is nagyobb helyzetünk. A másodikban viszont hajtottak a fiúk rendesen, a Soton is seggén vette a levegőt a végére. Én az egyéni teljesítményt jobban figyeltem, mint a csapat összteljesítményét. Iwobi a második félidőben az idény eleji formáját hozta, jó elmozgások labdával, ladba nélkül és jó labdakihozatal. Lukáccsal sérüléséből visszatérve elégedett vagyok, jól presszingelt, hasznos lehet az első csapatban is. Holding nagyon ígéretes, Ramsey kihajtotta magát, régen láttam ennyire eltökéltnek, Coq is hozta amit tud. Xhaka egyre jobban érzi a témát. Ami egyedül elkeserít: Carl és Gabriel. Előbbi helyén már most Naitland-Niles játszatnám. Minden meccsen nyerni kell, de januárban, boxing day után tényleg egy 9(+1) meccses hónapot akartunk magunknak, amiből kettőt nagy valószínűséggel a ManU vagy a Pool (utólag kiderült hogy utóbbi) ellen játszhattunk volna. Tisztes helytállásban reménykedtem, félig megkaptam. Fájó, de inkább ez, mint a hétvégi vereség. A kulcsemberek pihentek. Amúgy a WHU is kezdő csapattal ment ki az OT-ra, szóval nem lesznek túl frissek.

Profil
Üzenet
toloszek véleménye:
2016-12-01 07:58
Miért gondolta Wenger, hogy az ellen a Soton ellen, amelyikkel szemben első csapattal is vért szoktunk pisálni, egy ilyen szedett-vedett fakóval bármi esélyünk lesz? Sikerült megint megköpködni az ágyús zászlót.

Profil
Üzenet
SSaint véleménye:
2016-11-30 23:14
újra meg kellene néznem a meccset, pedig sajnos láttam, mert egyszerün nem értem hogy jött ki nekünk a 17-5 ös kapuralövés/találat... esküszöm egész meccsen kb 1 nah jó max t.t láttam amit kapura ment... kíváncsi lennék de nem létezik, hogy még egyszer végig szenvedjem...

Profil
Üzenet
2016-11-30 23:09
ritka szar motiválatlan,gyenge csapat ritka szar első félideje utan híg fos második félidő 30 perc majd lassan kezd kialakulni a játék a 76 percben 0-2 nél ami végre hasonlít az arsenal színvonalhoz, de persze ehez kellett a 2 gólall vezető ellenfél. Így kellett volna az elejétől és akkor nincs baj, de így mindenki úgy emlékszik majd, hogy megint feladtunk egy kupát a faszság miatt / igaz soha nem nyerte meg még wenger és nem is fogja/ de rajtunk kívül a másik 7 csapat még ezt is komolyan vette. Itt volt az alkalom a selejtekne, felépülöknek, cserék cseréjének, hogy a belüket kihajtsák a csapat neve miatt és a piszok sok pénz miatt amit kapnak, vagyhogy feljebb kerüljenek a rotációban erre... égett a pofám ahogy néztem az első félidei játékot. mintha valami szutyok megye II es csapat lettünk volna akik eladták a meccset 1 rekesz sörért meg 2 zsugor Coca-Coláért. Csak egy kérdésem van: az idén ugyan mit akarunk nyerni iylen hozzáállással?? Mert szerintem semmitt.

Profil
Üzenet
2016-11-30 22:58
nyomok gyors egy meccs összegzést: a védelem nem emelnék ki senkit külön: 0 nah jo talan holding az utolsó 10 percben 1 a kapusunk a meccs végén fogott ziccert ezért 2 ramsey 1 de csak mert néha labdához ért... a passzai ugy ahogy pontosak voltak de nem volt egy jó kiugratása, beadása sem, ha felé ment a labda gyors bebújt a védője mögé nehogy kelljen valamit csinálnia majd látványosan hisztizett, toporzékolt. Coq első félidő 0 második félidő 30 perc nulla majd egy kis feltámadás, de majdnem akkora golpasszt adott.... akkor védett a kapusunk csak... 0-2 nél. Iwobi: erre nem tudok mit mert néha fellángolt néha mintha a nagyapám lett volna apályán.: 3 lucas: látszik nem tud mit csinalni egyedül ha nincs ki adja neki a labdát.. hát nem is kapott... 2 Reine néha láttam hogy ott volt a pályán sokszor nem 2. Elneny a sérüléséig kinlódott de közel sem ugy ahogy kellet volna 2-3. Xhaka próbálozgatott-probálkozgatott de veszett fejsze nyele. Nézzük a pozitívumot végre nem kapott sárgát vagy/és pirosat. 2 Oxy ha belotte volna a nagy helyzetét akkor 3 de így 2 max. miért izombol lő kapu közepénél igaz kb 16 os vonala .. miért nem helyez?? mert nincs esze? kb. jah...

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (15 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan