Meccscenter
2016-08-20 17:39 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Mérkőzések

Kezdő: Cech, Bellerin, Koscielny, Holding, Monreal, Coquelin, Xhaka, Walcott, Cazorla, Oxlade-Chamberlain, Sanchez

Cserék: Gibbs, Wilshere, Ozil, Giroud, Ospina, Chambers, Elneny

Leicester City

Kezdő: Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Mahrez, Drinkwater, Mendy, Albrighton, Okazaki, Vardy

Cserék: Hernandez, Musa, King, Amartey, Zieler, Gray, Ulloa

Linkek a mérkőzéshez: link

Chat: link

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Go Gunners!

2016-08-21 15:44
4 az fontos lesz mindig a szponzorok miatt, Bl mindig kelleni fog. A tegnapi meccsről meg annyit, hogy idény eleji forma. Kosi nem egészséges ez tuti ki fog dölni szerintem. Tul lehet ezt ragozni, de mi lesz h a szezon végén teljesen felesleges latolgatni majd szeptember közepei formát kell figyelni. Maga pedig az x szerintem kielégitő a rókákat egybe tartották a nyáron nem egyszerü ellenük mások is szenvedni fognak ellenük. Túl vagyunk a Poolon meg Leisteren most majd jönnek a picik. Tegnap haveromnál megnéztük a meccset, söröztünk toltunk egy fasza gulyást, meccs után meg elrugtuk neki, ennyi :) Nehogy beforduljatok, srácok mondjuk az oldal lassan hasonlit a szanatoriumra mit egy szurkoloi felületre :D Bajok vannak lesznek is ahogy másoknál is lesznek, nem kell még beszarni. Tudunk hozni védöt esetleg még egy csatárt amire jó esélyünk van simán kinéz nekünk egy kupa. Bajnoki, Fa mind a kettőre lehet esély.

bojan véleménye:
2016-08-21 12:47
A négybe jutni már korántsem olyan egyszerű,mint 6 éve volt(néhányszor megszenvedtük akkor is),mert most már vagy 7-8 csapat pályázik rá reális eséllyel...de mivel egy klub már a premier liga után is elég magas kincset kaphat évente,ezért azt gondolom hogy már nem is lesz olyan fontos Kroenke számára hogy meglegyen még a b.l. bevétel is(túl sokat kellene invesztálnia a még mindig nem biztos dobogós helyekért).Nagyon félek tőle hogy pár éven belül csak a középmezőnyben fogunk kalimpálni és olyanok leszünk mint a többi amerikai klubja,nagy nullák...Ez az amerikai féreg nem olyan hogy nagyot kockáztatna,jó neki a kevesebb,de biztos haszon...Adná Isten hogy eltakarodjon innen!

rumpertumskin véleménye:
2016-08-21 12:32
Az idény végén 2 rossz dolog történhet, a szokásos 4. hely és 0 kupa persze már adott. 1. Wengerrel hosszabítanak. 2. Wenger nevezi meg az utódját.

Pisti200 véleménye:
2016-08-21 12:25
Önmagában Wenger távozása még nem oldaná meg szerintem a problémát,bár kétségtelen,hogy semmi motivációt nem tud adni a játékosoknak. A vezetőség nem akar zsebbe nyúlni,tehát nekik tökéletes a fix 4-ik hely. Wenger pedig elvan a langyos vízbn.. Hiába jönne másik edző,ha a vezetőség nem trófea éhes!! A stadion tele van,elmondhatják,hogy tavaj is másodikak lettünk. Csak akkor lenne talán valami érdemleges,ha Wenger magátol menne,vagy ha 5 hely vagy a fölött végeznénk!

Sheffield véleménye:
2016-08-21 11:30
Számomra felfoghatatlan, hogy vághatunk neki egy új szezonnak szinte teljesen ugyanazzal a kerettel, amivel tavaly csúnyán leszerepeltünk. Hoztunk egy Xhakát, akinek az első meccsei engem nem győztek még meg, de ettől függetlenül szerintem be fog válni. Könyörgöm ide nem elég egyetlen vagy 1-2 játékos leigazolása. El nem hiszen, hogy ezt nem látja wenger. Az összes riválisunk erősített igazolásokkal. Tavaly is éppen hogy meg lett a 2. hely úgy hogy a nagy csapatok bénáztak. Hát mire kellene számítanunk most? Ebből nem lesz top 4 se. Egyszerűen motiválatlan a csapat, impotens és eredménytelen a játék. Radikális változások kellennek.

tomko véleménye:
2016-08-21 09:37
Ha az értéket és a helyezést nézzük semmi kiugrót nem csinált Wenger csak hozta az érték alapi minimumot egyik legjobb menedzser fizetéssel.Ez hülyére vesz mindenkit. 10 év alatt egy kibaszott 1.hely nem jött be szinte hihetetlen. Úgy minősíteném:gyenge közepes,erős minimum. Az erőssége az,hogy egyszer sem csúszott ki a 4 -ből.( de azért rágtuk a körmünket) Azért 2 bajnoki címért elcseréltem volna egy pár 4.helyet.Ahogy az angolok mondják:In Wenger we rust.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (54 felhasználó már megtette)