Lauren: Nincs szükség Mahrezre
2016-08-04 13:41 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk
Az Arsenal egykori védője, Laurent szerint Arséne Wenger csapatának nem jelentene erősítést Riyad Mahrez.

Mahrez fontos tagja volt a bajnokságot nyert Leicesternek, hiszen 41 mérkőzésen 19 gólt szerzett.

Állítólag az Arsenal érdeklődik a játékos iránt, de Laurent nincs meggyőződve arról, hogy Mahrez bármit is adhat a csapatnak, ami eddig nincs meg benne.

"Mahrez nagyon jó játékos, de az Arsenalnak már nagyon sok ilyen játékosa van, aki technikás, kreatív és a szélen is bevethető."

"Ott van Mesut Özil, Jack Wilshere, Aaron Ramsey, Alex Oxlade-Chamberlain és Theo Walcott is - az Arsenalnak nincs szüksége Mahrezre."

"Az Arsenalnak vannak dinamikus játékosai - egy kicsit változtatniuk kéne a játékstílusukon, talán kicsit rámenősebbnek és aggresszívebbnek kéne lenniük - ezt pedig nem Mahrezzel érhetik el."

Laurent, aki két bajnokságot és három FA-kupát nyert Wenger irányítása alatt, szerint Wengernek el kell gondolkoznia Olivier Giroud jövőjén.

Annak ellenére, hogy a tavalyi szezonban 26 mérkőzésen 16 gólt szerzett, Laurent szerint a francia csatárban nincs meg a karizma, hogy az Arsenal első számú csatára legyen.

"Ne értsenek félre, tisztelem Olivier Giroud-t, és fontos szerepet fog vállalni a góljaival a következő szezonban."

"De karizmatikus csatárra van a csapatnak szüksége. Itt többről van szó, mint a gólok. Itt olyan csatárra van szükség, akiben megvan az X-faktor. Annak ellenére, hogy fantasztikus játékos, én nem érzem, hogy Giroud-ban meglenne ez."

Forrás: Sky Sports

Alwaysagunners véleménye:
2016-08-08 18:55
kell egy igazi gólvágó ,aki mozdítható is. Bevallom nehéz feladat ezen átigazolási árak mellett elérhető áron csatárt találni ,de hiányzik az a + elöl. én cavanira szavaznék. Hátul pedig Mustafit hoznám el és máris jöhet az arany érem ,hiszen akkor hátul kellően gyorsak és stabilak lennénk. a védekező kp részen meg vagyunk lásd.: cazorla,xhaka,elneny,ramsey,wilshere,coquelin a támadó kp is megvan lásd.: özil,alexis,oxlade,walcott,iwobi,campbell csatár poszton pedig giroud meg elvileg ki tudja miylen a takuma gyerek

Alwaysagunners véleménye:
2016-08-08 18:35
Gyerekek nem vitázni kell a honlapon h ki ír helyesen és h kinek mi a posztja. Igazolni kell egy top centert és egy közép hátvédet és odaba*zni a két csicskeszteri nagyszájúaknak. Az átigazolásokért meg nem csak wenger apánkat kell piszkálni, hisz a klub vezetésének teljesen megfelel ez a helyzet mivel pluszos a kassza és ez a lényeg nekik ,ez a helyzet csak nekünk szurkolóknak nem felel meg ,de egyszer újra mienk lesz a trofea én tudom ,addigis kitartás nekünk !!! Gooooooo gunners

Don Ricco véleménye:
2016-08-05 17:48
basset nem vagy tisztában a labdarúgás pozícióival :D

2016-08-04 20:54
Unlak már nagyon, de ha ragaszkodsz hozzá leírom a tényeket. Alexis szélső, esetleg árnyékék, amikor idehoztuk akkor próbálgattuk centerként, de észre sem lehetett venni, mert nem az a posztja. Iwobi is a csatár mögötti 3-as egyikében érzi jól magát, csakúgy mint Campbell. Walcottot is próbálgatjuk csatárként, de ott még rosszabb, mint a szélen. Ergo jobbszélső.

2016-08-04 18:04
Csak a szokásos sablonaidat puffogtatod... Ezekre már milliószor reagáltam, többet nem fogok.

2016-08-04 16:59
Jimcer: Az EB-n is jól teljesített Xhaka. Csak az a baj, hogy sokan a kihagyott tizenegyesével azonosítják, pedig az lutri. Egyébként most nyáron a svájciak szerb szövetségi kaptinnyal nyomultak. Hitzfeld volt a német, de már Petkovic irányította őket.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (17 felhasználó már megtette)