Elneny a hónap játékosa címről
2016-04-06 10:54 | Írta: arsenal1995 | Kategória: Interjúk
Mohamed Elneny elmondta, hogy a hónap játékosa cím még csak a kezdet számára.

Az egyiptomi válogatott játékos Danny Welbecket és Mesut Özilt előzte meg a márciusi szavazáson. Márciusban lenyűgöző teljesítményt nyújtott.

Elneny nagyon örül neki, hogy elismerik az Arsenal szurkolói, és megígérte, hogy még többet láthatunk tőle, amint jobban beilleszkedik az angol futballba.

"Nagyon örülök neki, hogy én lettem a hónap játékosa egy ekkora klubnál" - mondta az Arsenal Playernek. "Nagyon jó érzés, és motiválni fog, hogy jobban higgyek a játékomban, és ez mutatja, hogy a szurkolók szeretnek és hisznek bennem."

"Nagyon jól érzékelteti, hogy szeretnek a klubnál dolgozó emberek és a szurkolók - de még több van bennem."

"Ezért mindenkinek szeretném megköszönni, aki rám szavazott. Ez csak a kezdet. A jövőben remélhetőleg még többet fogok majd hozzátenni a csapat játékához."

2016-04-07 21:47
Emberek! Megosztanek en is egy erdekes es egyben szimpla statisztikat.. az elmult 1 evben volt korulbelul 10 konfliktus az oldalon. Ebbol a 10bol 2x koztem es basset baratunk kozt folyt a veszekedes. A maradek 8 alkalombol MINIMUM 6 ban szinten basset volt a foszereplo.. ez 10bol 8.. Ami azt jelenti, hogy basset csak minden 5. konfliktusbol marad ki! Azt nem is emlitve hogy ezeket altalaban mind o generalja.. hogy mivel? Kotekedessel! [Nem kritikaval.. az mas category] + alaptalan/ertelmetlen beszolasaival, szemelyeskedesevel, szelsoseges megjegyzeseivel [niggerezesevel/ciganyozasaval], mas velemenyenek fikazasaval, fenyegetozessel [=szajkarate]. Es meg sorolhatnam.. visszaterve: mivel vegzodnek ezek a konfliktusok? Bassett-e az utolso szo.. hisz okos enged kreten szenved.. Szoval nem torom meg a hagyomanyt.. en regimodi ember vagyok.. de ha mar szamokkal dobalozunk.. erjenek is celba azok a szamok.. megpedig valahol a sajat hazunk tajekan;]

2016-04-07 19:26
Igazi kreten megkozelites.. gratulalok.. ennel egyszerubb nem is lehetnel. Egyes "szurkoloknak" Diaby esete egy komedia. Azoknak viszont drama akik melyebbre latnak vagy sportoltak valaha es tudjak milyen ha serulesek nehezitik az eleted. Ez az ember a csapat cimeret hordta a mellen, harcolt es kuzdott a csapatert. Csapattarsai es a SZURKOLOK egyarant szerettek/tik es tisztelik a mainapig! Ki vagy te hogy a mocskos pofadra veszel allandoan mindenkit? Te kamu Agyus.. a helyedben csendben meghuznam magam. Nem eleg hogy rosszindulatu, rasszista es ontelt vagy.. de meg gyava is. Azt nem ertem hogy az adminok miert nem dobtak mar ki innen a f.szba. Abszolult tarsasag bomlaszto/szinvonal rombolo egyen vagy.. semmit nem teszel hozza ehhez az oldalhoz. Jobb helyeken az ilyen embert tarkon lovik.. na mind1. Ennyit rolad meg az "eszmeidrol". Tedd fel a polcra. Tobb karaktert nem pazarlok rad. Jo frocsogest.

2016-04-07 15:10
[link] ez a video dobbentett ra mennyire is hianyzik nekem Abou Diaby jateka es szemelyisege a csapatunkbol. Rendkivul teknikas, okos es jol cselezo harcos volt o. Es ami mindennel fontosabb imadta a clubbot. O volt az uj generacios Patrick Vierank.. es mi lehetett volna meg.. Nezzetek meg a videot.. nem fogjatok megbanni.

2016-04-07 12:57
Ne is szidjuk oket.. ezzel is csak nepszerusitjuk a fergeket :D

titi1982 véleménye:
2016-04-07 10:42
Rohadt barcsa! Nem hiszem el, hogy ennyire nyomják őket. Ők a legjobbak minden tekintetben, de ha a bíró nincs velük nem hiszem hogy megforditották volna a meccset! Utálom őket mint a szart! Az a féreg Suarez is mindíg balhézik! Inkább Wilshere bulijai! ;)

Janoarsenal véleménye:
2016-04-06 19:58
cserarzi: Ha az egész csapat kalap szar, és neked a 2 F.A kupa semmi, akkor elmondanád mi a fasznak drukkolsz még az Arsenal-nak? Ott a Barcelona megnyer mindent, nyald te is a Messike seggét!!

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (13 felhasználó már megtette)