Kölcsönben
2016-02-08 17:05 | Írta: boszibence | Kategória: Mérkőzések

Glen Kamara /Southend 3-0 Colchester United/
Glen Kamara bemutatkozott a Southend Unitedban, a félidőben állt be. A hazaiak a 82. percben szerezték meg a vezetést, a végeredmény mégis nagy különbségről árulkodik.

Jon Toral /Birmingham City 1-2 Sheffield Wednesday/
Toral 71 perc játéklehetőséget kapott kezdőként a hazai csapatban. Toral lecserélésekor még csapata vezetett 1-0-ra.

Ainsley Maitland-Niles /QPR 1-0 Ipswich Town/
A fiatal Ágyús nem kapott szerepet a meccsen, végig a padon ült. A vereséggel kicsúszott a rájátszást jelenető helyekről az Ipswich.

Wellington Silva /Bolton 2-1 Rotherham/
Brazil kölcsöncsatárunk 81 perc játéklehetőséget kapott, a Bolton pedig a hosszabbításban aratott roppant fontos győzelmet.

Isaac Hayden, Chuba Akpom /Burnley 1-0 Hull City/
Isaac Hayden végigjátszotta az 1-0-s verséggel végződő angol bajnokit, Akpom a 76. percben állt be csereként, a győztes gólt a 77. percben született.

Emiliano Martinez /Reading 0-0 Wolverhampton/
Martinez nem játszott.

Yaya Sanogo /Chartlon 0-1 Bristol City/
Sanogo nem kapott szerepet új csapatában

Gedion Zelalem /Rangers 0-0 Kilmarnock/
Az amerikai kölcsöjátékos egy óra játékidőt kapott a skót kupában.

Wojcieh Szczesny /AS Roma 2-1 Sampdoria/
Szczesny végigvédte a Roma bajnokiját, csupán egy öngólt kapott. A Roma pedig győzni tudott hazai pályán.

Mathieu Debuchy /Bordeaux 1-4 Saint Etienne/
Mathieu Debuchy végig a pályán volt a hazai vereség alkalmakor. A Bordeaux a tabella közepén helyezkedik a francia első osztályban

Forrás: Arsenal.com