Örülök Benik Afobének
2016-02-06 09:11 | Írta: boszibence | Kategória: Interjúk

Az angol U21-es válogatott játékos 2015-ben hagyta el az Arsenalt és a Wolverhampton Wanderers-hez szerződött, miután 14 évet lehúzott a londoni Ágyúsoknál. A Farkasoknál meggyőző teljesítményt nyújtott a másodosztályban, így januárban leigazolta a Bournemouth klubrekordot jelentő összegért.

Afobe új csapatában 4 meccsen szerzett 3 gólt, Wenger örömmel látja, hogy a 22 éves játékos a Premier League-ben rúghatja a bőrt, hisz az Arsenalnál folyamatosan sérülések hátráltatták.

„Nagyon fiatal volt, Robin van Perise-vel és hasonló kaliberű játékosokkal kellett volna küzdenie a csapatba kerülésért, felhatalmazást adtam neki, hogy más csapatban játszhasson.”- nyilatkozta Wenger.

„Arra tanítjuk az embereket, hogy a saját életük befolyásolójuk, sikerekre kell vezetnünk őket. Amikor nem tudnak nálunk játszani, hanem máshol sikeresek, annak is nagyon örülünk. Benik rendkívül jól teljesít, sok várakozást túlszárnyal, ezt magának köszönheti, és gratulálok hozzá.”

„Szerintem a legjobb választás, hogy megállítsuk Beniket, hogy ha nálunk van a labda, dominálunk a meccsen, de felkészülünk, hogy Benik gyors, erős, és jól mozog a tizenhatoson belül. Ilyen csatárokkal szoktunk szembe nézni, mert a Premier League-ben minden csapatnak klasszis csatára van. Ez a helyzet a Bournemouth-ra is. A szezon eleje óta mondom, amikor láttam őket játszani, hogy nem ők fognak kiesni. Elég jó anyagból dolgoznak, hogy bennmaradjanak.

Bárki véleménye:
2016-02-06 21:39
Kedves szasza képzeld egyet értek veled ! Én is több játékosunkat kicserélném de csak klasszisokkal jobbra . Nem balotelire , dzsékora, nem sírom visza podot. De ezt az öreg is látja a klub vezetés is. Amikor az öreg megvette özilt, Szancsot sokan lebarmolták mert nem tud posztra igazolni. Lám ,lám most melyik poszton van igazi jó játékosunk? Ha lehetösège lesz csatárt is hasonlót fog szerezni. Ilyen igazolás összetevöi : pénz, eladó csatár,jönni akarócsatár+nagyon sok pénz!!! És legyél rá büszke 20év 1-4 kevés csapatnak sikerült! 5. Fordulónál a cityt kiabálták sokan bajnoknak most a lesztert. Egyik nap mi vagyunk a legjobbak másnap a legszarabak ?? Üdv szasza , ne szurkolj a barcának !!! Pedig ők bajnokok lesznek !! Hajrá Arsenal még ha negyedik akkor is !

rumpertumskin véleménye:
2016-02-06 21:12
Girouddal nem lehet PL-t nyerni. Ezt jobb ha feldolgozod. Kiba**ott ügyetlen.... Egy nagyon középszerű csatár. Csak Wenger beleprojektálta mindenkibe, hogy hatalmas játékos, de amikor a Chelsea ellen lecserélte a piros után asszem tudatosult a szurkolókban, hogy ennyire bízik Wenger Giroudba.

titi1982 véleménye:
2016-02-06 20:54
Basszátok meg leültem Cityk meccset nézni! :O Mi a faszom ez a szezon? Mikor pukkad már ki a Leicester?Mindenki azt írta h decemberre elfogynak. :S Az a jó nekik hogy nincs rajtuk nyomás, felszabadultan játszanak, mert már most túlteljesítették amit kitűztek célul! Beszarás! Na most kell megnyomnunk nekünk is a szezont!

TwoBeaglee véleménye:
2016-02-06 20:48
ezzel a Leicester győzelemmel leegyszerűsödött a helyzet, ha nem nyerünk holnap a Bornemouth ellen és jövő héten a Leicester ellen, akkor kiszálltunk a bajnoki címből, mivel 28-án megyünk az old traffordra, az jó esetben is max. 1 pont az átok miatt.

fifa11 véleménye:
2016-02-06 20:24
Igen, sérülések, igen van néhány középpálysunk, akinek jó eséllyel ez az utolsó szezonja nálunk. De a Citynek? Hart ingadozó, szélsvővédőik ki vannak égve, tengelyben Kompany lenne vezér, de ő sérült, Demichelis egy vicc... Középpályán Yaya már tavaly sem volt az igazi, nyáron tuti megy. Fernando, Delph töltelékemberek. Fernandinho sem egy elitjátékos. Silva is korosodik, Navas egy egysíkú vonalszélső, Nasri ballaszt. A legjobbjuk, Agüero meg porcelán. Értem én, hogy a szomszédé mindig zöldebb, de szerintem túlzásokba esel.

2016-02-06 20:18
tökmindegy....mindjárt jön Bárki oszt beszól, meg a többi huszár hogy menjek a barszának szurkolni....! Azé se:DDD De szerintem ha reálisan nézem a dolgokat lehetne a keretből alsó hangon vagy 8 gamert kibaszni...kérdem Én ha ennyi gamer kiesik azt nem ráncfelvárás kellene hogy kövessen? Nyilván nem mert az az Arsenal!

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (35 felhasználó már megtette)