Petr Cech érkezhet - sajtóhír
2015-06-22 19:14 | Írta: GoldHand | Kategória: Pletykák

Egybehangzó angol források szerint, a Chelsea 33 éves cseh kapusa, Petr Cech a héten csatlakozhat az Arsenal csapatához.

A Sky Sport ma délelőtt megerősítette, hogy a kapus tárgyal az ágyúsokkal, és a személyes feltételekben meg is állapodtak, de a két klubnak még rá kell bólintania az üzletre.

A cseh válogatott kapusnak egy év van hátra a szerződéséből, és mivel Courtois érkezésével csak a „második kapus” szerepét foglalja el, nyílván valóvá vált, hogy idén valószínűleg távozik a londoni kékektől.

Az átigazolási díj eddig nem ismert, de egyes források szerint az Arsenal 11 millió fontot utal a Chelsea bankszámlájára a 33 éves rutinos hálóőrért.

Forrás: Sky Sport.com

fifa11 véleménye:
2015-06-24 17:51
Lehet itt Wilsherezni, de igazából tök felesleges, mert Wenger előbb köti fel magát, minthogy odaadja Jackit a Citynek... és igaza is van!

gylynyo véleménye:
2015-06-24 17:27
Balotelli addig még nem "bukott meg" sehol, a Citynél kezdett mélyrepülni. Nasrit egy remek szezonja után vitték el, amíg nem volt sérült, játszott is rendszeresen. Clichy.. Egy balbekk mint megváltó? Mesélj még.. Amúgy vannak ott még jó játékosok, Silva, Kompany sem kutyaütők pl. Meg hát mégiscsak kétszeres bajnokok, annyira azért nincsenek vakon. Namindegy, sztem ha Wilshere eladó lenne, lenne még kérő rajtuk kívül is.

2015-06-24 17:13
bassethound erről beszéltem saját magadat égeted le . Te miről beszél ??? :D De komolyan ? CR7? MU eladta míg kapott érte pénzt mert ha egy játékos menni akar és lejár a szerződése, ingyen igazolhatóvá válik . Ugyan ez volt a helyzet Götzével és Levandovskival is meg vagy egy tucat játékossal minden nyáron pl Suarezzel is ell kellett adniuk mert a játékos távozni akart és kifizették Suarez kivásárlási árát . :D Meg ki beszélt itt szasza linkjéről egyáltalán ki mondta ,hogy a Fari Play rendszer megszűnt ???????????? Te gyógyszerre iszol !!!!! Össze vissza összefüggéstelenül írogatsz . :D Ja és ne akarjál terelni te nem azt írtad ,hogy nagy klubbók is adnak el játékosokat is. Ezt mindenki tudja . Te azt írtad ,hogy el kell adnunk játékost példának felhoztad Jaket , hogy minőségben fejlődhessünk mert ha nem tesszük meg és gondolom úgy akarunk igazolni ,nem bírjuk tartani a Fair Play szabályit és megbüntetnek minket , kizárnak a nemzetközi kupákból az átigazolási piacról . Ami baszott nagy baromság . Egyébként ha már felhoztad sasa BBC linkjét ,hogy Platini enyhíteni szeretné a Fair Play rendszer szabályait , egyáltalán nem nyomaszt , hogy akkor meg pláne nem kell például eladni senkit mert büntetlenül lehet még több pénz elszórni a csapatoknak ?????? Azt meg ne akard már be magyarázni nekem hogy Pogba mikor került a MU-ba , meg hogy volt szerződése mert már akkor rengeteget foglalkoztak ezzel a kérdéssel , meg úgy alapba az utánpótlással , és nyugtasd meg magad hogy Pogba 16 évesn már inas szerződéssel dolgozott a MU-nál szóval nem tudom mit vagy Pogbán fenn akadva de megint bölcsebb lettél volna ha hallgatsz mert Pogba 2009-től 2012-ig a MU futballistája volt és angol nevelésnek számít . Nagyon gáz amit csinálsz azt letagadod amit pár órája írtál plusz olyan dolgokkal jösz amit nem írtam .

gylynyo véleménye:
2015-06-24 16:31
"a pool is eladta legnagyobb kincsét tavaly..." Jól is jártak.. Bebizonyították, hogy ez az út lendíti előre a csapatot. "Kane sokkal nagyobb tehetség,és fele annyira sérülékeny" Kane egyelőre egyszezonos.. Ha már Wilshere vs Kane, a berobbanó szezonja fantasztikus volt Jack-nek is, kb az összes meccset végigjátszotta. "Nem tudom ti mit láttok Jackbe" Azt, mint a City, aki súlyos fonttízmilliókat költene rá. Jack egy gecijó focista, nemhiába számít rá a válogatottja és Wenger is. Te máshogy látod, OK, de meggyőzni nem fogsz. ;)

sgd véleménye:
2015-06-24 14:10
nagyobb taktikusok vagytok mint a Zombori

Don Ricco véleménye:
2015-06-24 13:32

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (52 felhasználó már megtette)