Kezdő: Pantilimon, Jones, van Aanholt, O'Shea, Coates, Cattermole, Larsson, Johnson, Graham, Defoe, Wickham

Cserék: Rodwell, Fletcher, Reveillere, Giaccherini, Mannone, Vergini, Buckley

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Profil
Üzenet
Jani véleménye:
2015-05-22 10:11
Rendkívül szánalmas volt ez a meccs is. Ha csak az ezen a találkozón lévő formát venném alapul nem idegesítene, de rossz felfogásban játszottunk a Swansea ellen is, a Man Utd ellen viszont a kiábrándító forma mellett még találtunk egy gólt is "amiről nem tehettünk", és még pontot is szereztünk. (Iszonyatos nagy mázlink volt!) Nagyon remélem, hogy az Aston Villának az ilyen "tompa játékkal" nem adjuk meg az esélyt, hogy az ő kapusukat is "naggyá tesszük" az impotens csatárteljesítményünkkel! Oliver Giroud számomra teljes csőd. Szánalmas a fickó. A Monaco után egyre több meccsünk "megy el" miatta. Ha ő marad a következő szezonban is az első számú góllövőnk, nemhogy bajnokok nem leszünk, jó, ha legalább az ötödik hely meglesz. Jani

Profil
Üzenet
cserarzi véleménye:
2015-05-22 09:02
Ancelotti az Arsenalnál hivatalos . ( Vicceltem sajnos)

Profil
Üzenet
titi1982 véleménye:
2015-05-21 22:19
Tudja vki mi lett a focimax.com oldallal?

Profil
Üzenet
Csacsa996 véleménye:
2015-05-21 22:15
Nem is az a jo megfogalmazas h elveszitem a hitem. Ez baromsag hisz nyilvan ott leszek a tv elott a kovetkezo meccsnel csak a csapatnal tortentekbol mindig lazban voltam h hu na majd most megfordul a szerencsenk(pl most nem lesznek serulesek v iden sikerul vilagklasszist igazolni v lesz eselyunk a rangadokon) most inkabb csak kivarok mert akkor nem koppanok akkorat ha az Arsenal way sulnek el a dolgok:):):)

Profil
Üzenet
2015-05-21 22:12
Nincs itt semmi baj! Ez egy ilyen meccs volt és talán páran már nem annyira motiváltak, mert igy sem nagyon tud beelőzni a juhnyájtid. Wengert védve:nem volt rossz a taktika, hiszen kétszer is góltól mentette meg a román a macskákat bravúrjával és be voltak szorítva nem kicsit, de ilyenkor egy egyéni villanás, rögtönzés hiányzott vmelyik játékosunktól. Wenger ellen:amit fel tudok ellene hozni, az a csere. Walcottot már szünetben lehozhatta volna és Cazorla helyett, hiszen Wilshereben benne volt a gólpassz(a beívelt labdáival) és a bizonyitási vágy, ráadásul nem látszott fáradtnak, a másik pedig Rosickynek legalább 20 - 25 percet kellett volna adnia, mert itt a pár perc alatt több bonyodalmat okozott, mint más az egész meccsen. Gondolom rá nem is voltak felkészülve és nem is lehet! :) Hihetetlen ez a csávó! Mint múltkor is leirtam, egyben vagyunk és végre van egy szerethető csapatunk, amit sok gazdag klub nem mondhat el magáról,függetlenül h tele van sztárral! Legyünk rosszkedvűek ha nem nyerünk, de most nem érdemlik meg h szidjuk őket! Senkit!

Profil
Üzenet
roszko véleménye:
2015-05-21 19:18
Csacsa996 soha ne veszítsd el !!!!! "A hit nélküli szurkolótábor még a győzelemre álló csapattal is elveszíttetheti a mérkőzést." :)

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (179 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan