Kezdő: De Gea, Valencia, Jones, Smalling, Rojo, Mata, Blind, Herrera, Young, Fellaini, Falcao

Cserék: Valdes, Blackett, McNair, Di Maria, Januzaj, van Persie, Wilson

Mindenkinek jó meccsnézést és szurkolást!

Profil
Üzenet
kalocsapi véleménye:
2015-05-18 08:48
Jók voltak a cserék tegnap. Ennyi pozitívat tudok felhozni Wenger érdemeként a tegnapi meccsből. Az első félidő valami gyalázatos volt! Egyetlen PL csapat sem engedheti meg magának, hogy az Old Traffordon így játsszon! Nem hogy mi, akik a 2. helyért megyünk! Ha nem lenne ez minden idők legtöketlenebb Unitedja akkor nem 1-1 lett volna a vége, hanem minimum 5-1. Mákunk volt a gólnál is, úgyhogy szerintem nagyon nem érdemes dicsérni itt senkit. Azért kapuralövés nélkül lehozni egy félidőt...

Profil
Üzenet
TwoBeaglee véleménye:
2015-05-18 08:32
dede1 - én végig úgy éreztem, hogy benne van a potenciál a csapatban, hogy "nyomás előre" de nem megyünk, inkább lassítjuk a játékot, ez amolyan juvés meccs volt a részünkről. lehet, hogy AW nem akarta, hogy kinyíljunk és kikapjunk nagyon, mert ugye erre is volt pár csúnya példa az old traffordon. és szerintem AW-t igen is lehet fényezni, mert nagyon jó menedzser, ezt a 10 év / 0 bajnoki cím pedig nehogy már az ő nyakába varrjuk, nélküle nem lennénk itt sem. NYerünk még vele PL-t!

Profil
Üzenet
dede1 véleménye:
2015-05-18 08:03
roszko Barátom ! A "papa" meg az"öreg" dícsőítéséhez annyit: minden csapatban, minden mérkőzésen van 1-2 ember akinek nem megy a játék, de hogy egy Arsenalban 8 ember 70 percig csak "kovályogjon, mint gólyafos a levegőben", az szerinted kinek a hibája ?! Ennyi labdát eladni még 5 meccsen sem szabad, nem egyen ! 57 percig egy normális lövésünk nem volt a MU kapujára ! Állandóan a gólvonalig akarjuk bevinni a labdát ! Koscielny-n, Monreal-on, és Coquelin-en kivül egy csepp akarás nem látszott a többi játékosunkon !!! Ez kinek a hibája !? Ha egy csapat 70 percig ennyire lassú, elképzelés nélküli játékot produkál az EGYÉRTELMŰEN A FELKÉSZÍTÉS HIBÁJA ! Én a helyedben kicsit visszavennék ebből a "papa így, papa úgy fényezésből", mert 10 év alatt egy bajnoki cím sincs, tehát olyan nagyon nincs mit fényezni az edzői stábon ! Üdv.

Profil
Üzenet
gsc véleménye:
2015-05-18 07:58
Már a szünetben kellett volna cserélni, és akkor behúzzuk a meccset!!! Engem a kispadra!!!! :D

Profil
Üzenet
nttt véleménye:
2015-05-17 22:35
Igen jok voltak a cserek, csak szokasosan nagyon keson jottek. 60. Percbe mar kellett volna cserelni. Szettep az ideg amikor teljes alibi van de még akkor aem az Istennek nem cserel. Ez igy orosz rulett

Profil
Üzenet
Csacsa996 véleménye:
2015-05-17 22:18
Cserek valoban jok voltak plane Wilshere beallitasa volt teli talalat. Elso kataszrofalis 55-60 perc utan azonban elkezdtunk jatszani es a veget elnezve siman meg is lehetett volna a meccs ha tökös ferfiak vannak fent a palyan ilyen meccshez illo(utd elleni) mentalitassal.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (147 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan