Welbeck góllal a 4 között
2015-03-09 23:51 | Írta: ciboy | Kategória: Mérkőzések

Az Old Traffordon 2-1 arányban legyőztük a Manchester United csapatát, amellyel bejutottunk az FA-kupa következő fordulójába, az elődöntőbe.

A 26. percben Alex Oxlade Chamberlain remek előkészítése után Nacho Monreal lőtt ballal De Gea kapujába, megszerezve az Arsenal vezető gólját. Ezután 3 perccel Rooney fejesből egyenlített Di Maria beadása után. A győztes gólt (a nyáron az MU-tól érkező) Danny Welbeck szerezte a 61. percben Valencia hatalmas hibája után. A mérkőzés utolsó érdemi eseménye Di Maria piros lapja, amit az argentín szélső a 77. percben kapott a játékvezető inzultálásáért.

A mérkőzés után megtartották az FA-kupa elődöntőjének sorsolását:

Bradford City/Reading - Arsenal

Aston Villa - Liverpool/Blackburn

A mérkőzéseket Április 18-án és 19-én a Wembley arénában rendezik.

- Médiaajánlat -
HOZZÁSZÓLÁSOK:

Profil
Üzenet
szasza86 véleménye:
2015-03-10 19:00
Wrecko koma...jó a linked itt egy oldallal visszább:D de ha nézed a 3:11nél is csinál vmit ami okozhatta a sérülését:D Hehehe! Egyébként érzitek hogy utálnak minket...az egész net ellenünk van....eszem leáll...pedig pörgök:D Mindenhol mocskolnak...útwenger jó is lesz ha zártkörű lesz...de minden helyen az van, hogy csak azért nyertünk mert az Munál volt 2 hiba....hát itt blokkoltam le! :D nem tudom feldolgozni. lényeg hogy ők mostanság tudatosan nyernek lásd az NU ellen...lol hülyék ezek. Kár hogy nincs időm trollkodni mu oldalakon de legszívesebben regisztrálnék és beírnám hogy éljen az Arsenal:D

Profil
Üzenet
t.tom véleménye:
2015-03-10 18:52
Sziasztok! Nagyon örülök a tegnapi győelemnek,mert sok szempontból van nagy jelentősége. Iszonyatosan nagy önbizalmat ad ez a srácoknak a Monaco meccs előtt

Profil
Üzenet
Makaveli1971 véleménye:
2015-03-10 14:20
lvg: „Meglepődtem, hogy Arsene Wenger a kezdőcsapatba jelölte Danny Welbecket, de érthető a döntése, mert az ember nagyon motivált, ha korábbi csapata ellen lép pályára. Nem bántam meg Welbeck eladását, mert Falcao már négy gólt is szerzett ebben a szezonban, és kiosztott ugyanennyi gólpasszt” Ezt szeretem hallani :D habiszti nem bantam meg duma.. ahhoz kepest Welbeck 2x annyit rugott. Ha pedig csak 20meccsen nezzuk, akkor is 6 ot. Jah es 20 millioba fajt.. nem 80 ba. :D kurvara nem mind1.. LvG sajat magat verte agyon ezzel az idetlen szoveggel. :D Wenger meg dorzsolheti a markar:] ezt mar szeretem :D

Profil
Üzenet
TwoBeaglee véleménye:
2015-03-10 12:01
Körmend mellett, ha erre jársz majd szólj! még jövök Neked egy birs alma pálesszel. :--))

Profil
Üzenet
fifa11 véleménye:
2015-03-10 11:24
Én még bízom a BL-továbbjutásban. Ha úgy odatesszük magunkat, mint 3 éve a Milan ellen, akkor továbbmehetünk!

Profil
Üzenet
Scared24 véleménye:
2015-03-10 11:14
Na akkor iden nem karacsonyozok. :D de lesz.rom, vegre nyertunk, es mintha nem is az Old Traffordon lettunk volna, valahogy most nem tuntek a jatekosok felos nyuszinak. :D United szokasos impotens tamadofoci, bar ha oszinte akarok lenni, nekunk is voltak mar szebb akcioink, de igy is de Gea tartotta oket meccsben. Es eljutottunk oda, hogy mar a cimvedesrol is lehet beszelni, zsiir. :)

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (33 felhasználó már megtette)

Meadow Park, 2018/07/14, 16:00, Barátságos mérkőzés
Gól: 7', 9', 17', Aubameyang, 35' Nelson, 39' Lacazette, 53' Nketiah, 71' Reine Adelaide, 79' Mkhitaryan