’Az az 5 perc a meccsünkbe került’
2014-11-11 15:17 | Írta: boszibence | Kategória: Interjúk

Az Arsenal vezetett a Swansea City ellen Alexis Sanchez gólját követően, de a walesiek villámgyorsan megfordították a meccset Sigurdsson és Gomis góljaival.

Szczesny különösen csalódott volt, mert úgy érezte a csapat jó teljesítményt nyújtott addig a pontig:

„A meccs nagy részében stabilak voltunk hátul, elél pedig veszélyesek”- mondta az Arsenal Player-nek a hálóőr. „5 percig rosszul játszottunk és ez megbosszulja magát ezen a szinten.”

„Ameddig nem szerezték meg az első góljukat jók voltunk. A második után ismét veszélyesen játszottunk, az az 5 perc a meccsünkbe került.”

„Nagyon kell majd erre figyelnünk, mert egymás utáni két meccsen egy rövid kikapcsolás miatt nagy árat fizettünk érte”

„Mindkét találkozó végződhetett volna másként is, de nem sikerült. Reméljük a következő jobb lesz  és picit szerencsésebbek leszünk. 90 percen keresztül kell koncentrálnunk elől és hátul is, csak így változhatnak a dolgok.”

lesliek72 véleménye:
2014-11-15 21:33
Miért? Az angol foci hol van? BL, EL? Semmivel sem jobbak. A Milán néhány éve kivert bennünket a BL-ből. A City, 'pool és mi is milyen meccseket játszünk a BL-ben piti csapatokkal? Nem kellene lenézni azt a bajnokságot, ha az angol csapatok sem virítanak jobban. Te is gondolkozhatnál. Már nem az a világ van, hogy a BL-ben 4 között 3 angol van. Hanem az, hogy egy sem.

local véleménye:
2014-11-15 08:32
Leírtad a lényeget: "Gervinho azért a Romaban nem rossz." Rómában! Hát hol van az olaszfoci az angolhoz képest? Legalább gondolkozhatnál mielőtt a billentyűzethez nyúlsz.

danhen véleménye:
2014-11-14 20:46
Na koncentráljunk

lesliek72 véleménye:
2014-11-14 17:13
Song mióta futott be óriási karriert, miután elment tőlünk dede1??? És Gervinho azért a Romaban nem rossz. Olaszország 2. legjobb csapata. A tárgyilagosság kedvéért.

2014-11-14 16:38
szóval 2005 2013 uj szelek fujnak Dein megy Kronke jön és vele eggyüt az önfentartó model ,cél BL részvétel jelige viszonylag jót minnél olcsobbam :P szerintem ez is pipa . Harmadik korszak napjaink ismét uj szelek fujnak a Futball piac ujra felosztása után ujra felkapcsoljuk a villanyt és jööö Far Play rendszer cél ujra meghatározó klub legyünk rendelkezésre álló idö egy középtávu szerződés 3 év (( magán vélemény 3 év után papa leköszön ))

2014-11-14 16:18
dede1 most komolyan ugy gondolod hogy ez egy komoly érvelés . Nehogy már ez alapján itéljük meg az öreget de alapba egy edzöt se ha rekord összegekért veszünk játékosokat akkor sincs rá garancia hogy befutja azt amit bele lát egy edző egy stáb ,és igen nagy százalékuk nem válik be ez mig világ a világ igy lesz . Ebből következik az ,hogy ez igy ebbe a formába értelmetlen feszegetni de ha már elkezdtük akkor vigyük végig . Igen az öreg hozta öket hogy miért mert ezt bírta a pénztálcánk olcso focista kis fizetéssel szerényebb képességekkel igy nem igazán meglepő hogy ezek a srácok nem váltották meg a világot és nem mellékesen vagy ingyen jöttek vagy apró pénzért max Arsa esete az a kategoria ami véleményes szerintem, de ilyen minden edző életébe elöfordul. Akkor tartanám ezt a dolgot jogosnak ha sztárokat szuper tehetségeket vettünk volna drága pénzért és öket nem bírta volna beépiteni ,jól teljesiteni . Mások Torreseket Robinhokat Kakákat Robbeneket Etokat.......hosszu a sor kotyafetyéltek el . Akkor megérteném a felvetést ha mi is igy jártunk volna .Mondjatok nekem egy olyan nevet aki nálunk nem játszott jól nem tartozott a huzó emberek közé és elment valahová és megtáltasodott mert én ilyenről nem tudok az meg hogy neve sincs futbalistákkal kellet kisérletezgetni meg a meghatározó játékosokat bagóért hagytunk elmenni halkan jegyzem meg valójában mi magunk árultuk öket mivel játékos eladásokból finansziroztuk az uj stadiont és hoztuk egyenesbe a minuszos pénzügyi mérlegünket ,azért arra ügyelve hogy legyen némi profitocska is ugye a híres önfentartó model, az a klub vezetésének fő részvényesének a szellemiségét jellemzi nem az öreget. Egyébként rengeteg dologgal lehetne az öregnek rontani hogy ezt most miért de 18 év alatt természetes hogy az ember árnyékra vetödik én ugy gondolom hogy mióta itt van az öreg három részre időszakra kell bontani az itt létét amiben külömbözö feladatokkal bízták meg . Az első 1998 2005 ujra meghatározó tényezök legyünk legyen egy bajnok csapatunk szerintem ezt kipipálhatjuk 2005 uj szelek fujnak ....folyt köv.

Véleményed van? Oszd meg a többiekkel! (62 felhasználó már megtette)